מחשבים

בלעדי: Windows Live Wave 4 Web Messenger 2011

Windows_Live_Contacts_logoבלעדי: Windows Live Wave 4 Web Messenger 2011

כחלק מסדרת הסיקור לקראת השקת שרותי Windows Live 2011, אני מציג בפניכם את גרסאת המסנג’ר האינטרנטית של שרות המסרים Windows Live Messnger בבלעדיות.

שרות המסרים WLM יהיה זמין כחלק בלתי נפרד משרותי האינטרנט של Windows Live, השרות יהווה פתרון להמשך שימוש בשרות המסרים WLM מבלי להתקין את גרסאת התוכנה, ולהמשיך ולקרוא ולכתוב מיילים דרך שרות הדואר האלקטרוני Hotmail.

כך נראה כיום ה-Header של שרותי Windows Live Wave 3:

H-1
כך יראה ה-Header של שרותי Windows Live Wave 4 2011:

H-2

השינויי בעיצוב הוא קליל, אך כעת ניתן להחליף ערכות נושא חדשות, שרובן נלקחו ומוכרות לנו ממערכת ההפעלה Windows 7, מלבד זאת, ניתן לראות כי נעשה שינוי מלא בעניין הפניית ושימוש בשרותי Windows Live בעת ביקור מאחד משרותי האינטרנט של Windows Live כגון: SkyDrive, Hotmail ועוד..

מעתה נוכל לראות את תיבת הדואר האלקטרוני שלנו דרך ה-Header, הקיצור יאפשר לנו לשלוח מייל בזריזות, לצפות במיילים ועוד.
מלבד שרות הדואר האלקטרוני Hotmail, כעת גם שרותי ה-Office זמינים, מעתה ניתן יהיה ליצור לערוך ולראות את מסמכי ה-Offce בדפדפן מבלי להתקין את גרסאת התוכנה במחשב האישי.

אחד השרותים היותר פעילים של חברת Microsof הוא Windows Live Messenger, הגרסא החדשה אשר תושק בחודש הבא בגרסאת הבטא הראשונה, תושק בנוסף עם גרסאת אינטרנט מלאה אשר תאפשר להמשיך ולצ’וטט גם כאשר אנו לא נמצאים במחשב האישי שלנו, או מחשב שלא מותקנת עליו את גרסאת התוכנה.

דרך גרסאת האינטרנט נוכל לשלוח ולקבל הודעות בחלון צ’אט, נוכל להוסיף חברים ולקבל הזמנות.
הגרסא האינטרנטית קלה לשימוש ומאפשרת שימוש בחלון שיחה אחד עם טאבים, מבלי שנצטרך לפתוח כמה וכמה חלונות שיחה. גם הסמיילים החדשים כבר שם.

H-3

H-4

H-5

למעוניינים לנסות, ניתן לגשת לקישור הבא ולנסות בעצמכם: Windows Live Wave 4 Web Messenger 2011

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018

תגובה אחת

Close