אפליקציותסלולר

שינוי דרמטי: גוגל עובדת על עיצוב חדש לחנות האפליקציות ה-Google Play Store

למעלה משנתיים עברו להן מאז שדרגה גוגל את נראות חנות האפליקציות שלה ה-Google Play Store אשר זמינה למשתמשי האנדרואיד וב-Web. העיצוב האחרון אשר שוחרר לחנות מאפשר למשתמש למצוא אפליקציות בקלות יותר, המידע אודות האפליקציות נרחב והתפעול הכללי של החנות הפך לנוח יותר. אך העיצוב של החנות נשאר מעט מאחור וזה לא השתנה כאשר עצבה מחדש גוגל את מערכת ההפעלה לוליפופ ובכך העיצוב אינו תואם לשפת העיצוב החדשה של החברה.

גלריה: חנות האפליקציות Google Play Store בעיצוב חדש (2015)

עכשיו כאשר שחררה גוגל את מערכת ההפעלה אנדרואיד 6.0 מרשמלו, החברה לא עדכנה את נראות חנות האפליקציות שלה יחד עם שחרור העדכון, אך זאת משחררת עדכון לחנות האפליקציות בגרסה 5.10.29 (80402900) אשר מביא את העיצוב החדש למספר מצומצם של משתמשים, העיצוב החדש צפוי לצאת לכלל המשתמשים בשבועות הקרובים. מי שאחראי על “ההדלפה” הוא עובד גוגל אשר העלה לחשבון הגוגל פלוס שלו את העיצוב החדש בתמונות מסך (מקווים שהוא ישאר לעבוד בחברה), העיצוב החדש מזכיר את שפת העיצוב החדשה של גוגל ובכך מתאימה החברה את העיצוב לשאר האפליקציות המובנות. אבל לא רק, גוגל עושה הפרדה של החנות ובעצם תציע משחקים ואפליקציות לצד מולטימדייה אשר תכלול סרטים, סדרות ומוזיקה. יהיו רק 2 קטגוריות מרכזיות אשר ניתן יהיה למצוא בהן את האפליקציות המשחקים או הסדרות האהובות עלינו בקלות ובעיצוב נעים יותר למשתמש.

להורדה: Google Play Store 5.10.29 (80402900) APK עבור מכשירי האנדרואיד

אם אתם בין ברי המזל לקבל את העיצוב החדש, שתפו אותנו בתגובות!

 

 

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close