אפליקציות

הצצה ראשונה: אפליקציית WhatsApp עודכנה עם אפשרות מענה להודעות דרך ה-Apple Watch

עדכון 10:02: מתנצלים על החגיגה המוקדמת; האפשרות זמינה למשתמשים עם iOS 9.1 (בטא)

מזה חודשים ארוכים שמשתמשי השעון של אפל ה-Apple Watch ממתינים בסבלנות לתמיכה מינימלית בשעון של אפל עם אפשרות למענה להודעות באפליקציית WhatsApp, דבר בסיסי אשר אינו היה אפשרי ואשר גרם לתסכול רב. אפליקצייה שמונה מאות מיליוני משתמשים שאינה תומכת במוצר חדש בשוק מראה חוסר התחשבות במשתמשים ואף זלזול. אך היום, עדכון חדש אשר שוחרר לאפליקציית ה-WhatsApp (גרסה 2.12.9) למשתמשי האייפון (iOS) הביא עימו מספר חידושים עם תמיכה רחבה יותר במוצרים החדשים של אפל.

התמיכה הראשונית שהביאה אפל לשעון החכם ה-Apple Watch היתה קבלת התראות מהאפליקציות המותקנות על גבי הטלפון לא משנה אם יש תמיכה בשעון או שאין. כך שלמעשה המשתמש אינו מפספס אף התראה מאף אפליקציה. כמובן שניתן לשנות את ההתראות וכיצד הן יופיעו אם בשעון או לא, אך באפל דאגו לתת תמיכה ראשונית של קבלת התראות שכך ניתן בעצם לצפות בהודעות הנכנסות של אפליקציית WhatsApp. למשתמש האפשרות לקרוא את ההודעה אך אין באפשרותו לענות, מהיום (רביעי) עדכון חדש אשר שוחרר לאפליקציה מאפשר סוף סוף לבצע “Reply” (מענה) דרך השעון החכם, אך לצערנו אין עדיין אפליקציה אמיתית אשר מותקנת על גבי השעון אשר תאפשר לנו לצפות בקבוצות או חלילה לשלוח הודעה לאנשי הקשר. אנו מקווים כי תמיכה לשעון באופן מלא תגיע כמה שיותר מהר.

whatsapp-apple-watch-support-2 whatsapp-apple-watch-support-1

החידושים הנוספים בגרסה החדשה הן תמיכה באייפון 6S ובאייפון 6S פלוס, אפשרות תפריט מהיר ה-3D Touch אשר יאפשר לשלוח הודעה באופן מהיר ועוד. בנוסף, משלבים בעדכון את האפשרות של לחיצה ותצוגה, כאשר לחיצה ארוכה על התמונה תקפוץ מבלי לפתוח אותה באופן מלא, צפייה בוידאו, פתיחת קישור ועוד. העדכון מביא את היכולות החדשות של מערכת ההפעלה iOS 9 אשר שוחררה בחודש שעבר. אם כל זה לא מספיק, העדכון האחרון מביא עימו יישור לימין מלא לשפות שהן מימין לשמאל (RTL), כאשר כל ממשק המשתמש מתעדכן על פי שפת הממשק. למי שלא זוכר או התעצבן, מערכת ההפעלה iOS 9 מביאה עימה יישור מלא לימין אשר גרם ללא מעט משתמשים להתעצבן על העדכון בכך שממשק המשתמש שונה כפי שהיה צריך להיות מושק לראשונה כאשר אז השיקה אפל את מערכת ההפעלה ה-iOS עם תמיכה מלאה בעברית.

להורדה: אפליקציית WhatsApp 2.12.9 עבור מערכת ההפעלה iOS (אייפון בלבד) מחנות האפליקציות ה-AppStore בחינם

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close