מחשבים

הצצה ראשונה: מערכת ההפעלה Windows 10 בשפה העברית (להורדה)

אנחנו ב-GSM Israel הבטחנו לכם הגולשים הצצה ראשונה למערכת ההפעלה Windows 10 כשזאת תהיה זמינה בשפה העברית נציג אותה עבורכם לפני כולם, ואנו עומדים במילה שלנו. מערכת ההפעלה חלונות 10 שוחררה בגרסה (10240) הסופית שלה (RTM) לפני מספר ימים לבודקי התוכנה ולפרטנרים אשר יוכלו לשלב את הגרסה הסופית במחשבים אשר יגיעו עם מערכת ההפעלה חלונות 10.

הגרסה הסופית מביאה עמה את כל השפות הרשמיות אשר נתמכות על ידי מיקרוסופט (111 שפות תצוגה זמינות) אל מערכת ההפעלה חלונות 10. לאורך כל תהליך הפיתוח היינו עם הממשק בשפה האנגלית. אך כעת כי המערכת זמינה לקבוצת הניסוי והפרטנרים, מיקרוסופט משחררת את כל השפות להורדה דרך מערכת העדכונים ה-Windows Update וחוסכת למשתמש את מקום האחסון במחשב האישי, וזאת מזמינה את המשתמשים להתקין את שפת התצוגה הרצויה.

לאחר המתנה של מספר חודשים ארוכים של פיתוח אנו גאים להציג עבורכם את מערכת ההפעלה חלונות 10 עם כל הפיצ’רים החדשים בשפה העברית. שימו לב, סקירה מלאה תעלה בהמשך. עד אז, מוזמנים לצפות בתמונות המסך המצורפות כאן בגלריה:

הצצה ראשונה: מערכת ההפעלה Windows 10 בשפה העברית (הורדה של השפה העברית בסיום הגלריה)

 

בלעדי: להורדה שפת הממשק העברית עבור מערכת ההפעלה Windows 10 להורדה (עבור גרסה 10240)

להורדה: חבילת השפה העברית עבור מערכת ההפעלה Windows 10 RTM Build 10240 בגרסת 64BIT
להורדה: חבילת השפה העברית עבור מערכת ההפעלה Windows 10 RTM Build 10240 בגרסת 32BIT

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close