מחשבים

זמינה לבודקים: מערכת ההפעלה Windows 10 RTM Build 10240 שוחררה

זהו, בלי הדלפות ומבלי להמתין לסוף החודש, משחררת מיקרוסופט את מערכת ההפעלה חלונות 10 בגרסה המלאה שלה לבודקים אשר הובטח כי יקבלו את הגרסה לפני כולם לבדיקות אחרונות. במהלך השבועיים הקרובים יאספו במיקרוסופט את הבאגים האחרונים וכאשר המערכת תהיה זמינה לכולם בתאריך ה-29 ליולי, זאת תשוחרר עם מספר תיקונים אשר יועברו דרך מערכת העדכונים ה-Windows Update. בצעד מפתיע, שחררה לפני יממה מיקרוסופט את הגרסה המלאה של חלונות 10 לבודקי התוכנה ה-Windows Insiders אשר יכולים כבר עכשיו לעדכן לגרסה המלאה דרך ה-Windows Update.

Microsoft Windows 10 Build 10240 RTM Windows Update
היא כבר כאן – הגרסה המלאה של מערכת ההפעלה חלונות 10 זמינה ל-Windows Inisders

הגרסה המלאה כפי שחשפנו כאן השבוע ב-GSM Israel באופן בלעדי כי הגרסה המלאה היא 10.0.10240.16384.150709.1700.th1. המערכת נחתמה בתאריך ה-9 ביולי בשעה 17:00 אחה”צ והיא שייכת ל-th1, הכוונה לגרסה הראשונה של מערכת ההפעלה חלונות 10. לדוגמה, הגרסה הבאה תהיה שייכת ל-th2 שכבר נמצאת בשלבי פיתוח בגרסה 10.0.10500 ומעלה אשר נקראת Redstone שתשוחרר בחודש אוקטובר הקרוב. אנו ב-GSM Israel ממליצים למשתמשים להמתין בסבלנות עד לסוף החודש אז תשחרר מיקרוסופט באופן רשמי את מערכת ההפעלה חלונות 10 להמונים. עד אז, אנו נציג עבורכם את המערכת וכל מה שחדש בה בסקירות מלאות אשר יעלו כאן במהלך השבועיים הקרובים.

10.10240

אז מה חדש בגרסה המלאה של חלונות 10? כמעט הכול.

הדבר הראשון לו אנו שמים לב בעת העלאת המערכת היא כי סימן המים (Watermark) כבר אינו קיים יותר על פני שולחן העבודה. המערכת עצמה מאוקטבת באופן מלא ולא ניתן למצוא ולו זכר למילה Pre Release או ל-Windows Insider. מדובר בגרסה המלאה אשר הועברה לפרטנרים ולבדיקות אחרונות אצל קבוצת ה-Windows Insiders. הגרסה מהירה יציבה ואיכותית ביותר. האפליקציות נפתחות באופן מהיר, טעינת המערכת עובדת בצורה מהירה, תמיכה בתוכנות ללא הפרעה, תמיכה בציוד נלווה, דפדפן ה-Microsoft Edge מנצח את כל הדפדפנים האחרים בשוק מבחינת ביצועים (סקירה מלאה על EDGE בקרוב). ועוד.

Windows 10 Activate
מאוקטבת – חלונות 10.

אין יותר מידי חדש מאז גרסאות הפיתוח האחרונות, הרקעים הרשמיים כבר בפנים ומחכים לכם כאשר תתקינו את הגרסה המלאה, הצלילים החדשים כבר בפנים, לצערנו אין מסך BOOT חדש (כאשר המערכת עולה לאחר הפעלה מחדש או הדלקת המחשב). במיקרוסופט הפעילו את כל הפונקציות של מרכז ההתראות (Notification Center), קורטנה עובדת חלק ללא הפרעות, ואנו מוכנים לעבודה מלאה עם המערכת.

אנו ב-GSM Israel נעלה עם סקירה מלאה ומקיפה על כל הפונקציות החדשות, הפיצ’רים החדשים וכאלה שאנו מכירים מהעבר ולמה חלונות 10 הולכת להיות מערכת ההפעלה הטובה ביותר שידעו במיקרוסופט מזה שנים. יוצאים לדרך!

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close