סלולר

קוואלקום מגיבה לנושא התחממות ה-Snapdragon 810: “השמועות הן שטויות”

סאגת התחממות ערכת השבבים Snapdragon 810 מסרבת לרדת מהכותרות, והפעם מתייצב על הבמה סמנכ”ל השיווק של היצרנית האמריקאית, שהתראיין לאתר Forbes, וציין כי הדיווחים והשמועות על הנושא אינן נכונות, ולמעשה אין שום בעיה של התחממות יתר עם השבב. הבכיר צוטט כשהוא אומר “השמועות הן שטויות, לא הייתה כל בעיה עם התחממות יתר של ה-Snapdragon 810 במכשירים מסחריים”. דבריו של טים מקדונו מקבלים חיזוק עם ה-LG G Flex 2 המשלב את ערכת שבבים זו, ואינו סובל מהתחממות כלשהי. למעשה, המנהלים ב-LG ציינו יותר מפעם אחת שה-810 עזר בעצם למכשיר להפוך לקריר יותר מהמקובל.

כאשר שמועות על התחממות יתר של ה-HTC One M9 החלו להופיע ברשת, הזכירו בכירים ביצרנית הטאיוואנית שהבדיקות נעשו על מכשירים שלא היו מוכנים עדיין להפצה מסחרית, ובדגמים שנמכרו לא הזכירו הלקוחות בעיה כלשהי הקשורה להתחממות. סמנכ”ל קוואלקום לא הסתפק בדברים שצוטטו מעלה וציין כי להערכתו השמועות הראשונות הגיעו ממישהו שנמצא בקשר עם סמסונג, בניסיון להוציא את הרוח מהמפרשים של קוואלקום, ולהעניק את תמיכת המשתמשים לשבב ה-Exynos 7420 של הקוריאנית שהושק בערך באותו הזמן. להזכירכם, אותו שבב נמצא מתחת למכסה המנוע של צמד מכשירי הדגל Galaxy S6.

OMGEX-Qualcomm-Snapdragon-810

מקור: Forbes

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close