סלולר

בקרוב אצלנו: LG חושפת את ממשק המשתמש החדש UX 4.0

הכרזת ה-LG G4 מתקרבת בצעדי ענק והחברה הקוריאנית לא משאירה אותנו סקרנים יותר מדי, אחרי שפרסמה הבוקר סרטון טיזר ביוטיוב השופך אור על ממשק המשתמש החדש שיגיע עם מכשיר הדגל הבא של החברה. מדובר כמובן ב-LG UX 4.0, עטיפת גרפיקה ופי’צרים נוספים שתולבש על מערכת ההפעלה של גוגל, הלוא היא אנדרואיד. בין השיפורים: שדרוגים מממשק G3 המוכר, שינויי צבעים ועוד כמה תיקונים קטנים. בפן המצלמה, LG מציגה את ה-Quick Shot וה-Expert Camera Mode, המאפשרת לצלם במהירות באמצעות מקשי הווליום ולקבץ לתיקייה את כל התמונות שצולמו באותה מקום, תודות לתיוג המיקום שמציע המכשיר.

LG-UX-4.0-images(15)

גם ווידג’ט המשימות Smart Notice זכה לשדרוג ונקרא מעתה Smart Board, המסוגל להציג מידע ותזכורות מהיומן האישי, בעל גישה לספריית המוזיקה, יידע להתממשק עם אפליקציות ספורט ויציג שאר עדכונים רלוונטיים כמו תחזית מזג האוויר, הצעות מותאמות על ידי כל משתמש וכו’. בכל הנוגע לחוויית המשתמש ונראות הממשק, על פניו אין שינוי משמעותי: פרט להחלפת והחלפת האייקונים של המקשים הראשיים מ-KitKat לאלו של Lollipop והשדרוג המינורי המאפשר להחליף צבעים, נראה כי LG  בחרה שלא להחליף נוסחה שכנראה לדעתה, גם מנצחת. מה עוד מסתירה LG מתחת לשרוול? ככל שנתקרב ליום ההכרזה הרשמי, 28 באפריל, נגלה יותר.

LG-UX-4.0-images(11)

LG-UX-4.0-images(12)

 

מקור: PhoneArena

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close