סלולר

דיווח: אפל תשלב את טכנולוגיית Force Touch במכשיר האייפון הבא

ההכרזה הגדולה של אפל כבר מאחורינו, ובאופן טבעי מתחילות לטפטף שמועות אודות מכשיר הדגל הבא, שצפוי להיחשף בסתיו הקרוב. על פי הדיווח באתר וול סטריט ג'ורנל, תשלב הענקית מקופרטינו בצמד מכשירי הדגל החדש את טכנולוגיית Force Touch (לחיצה בעוצמה משתנה), זו שזכינו להכיר בשעון החדש וכמובן ב-Macbook הדקיק שהציגה החברה.

11966-5441-force-touch-example-l

טכנולוגיית Force Touch מזהה למעשה את הלחץ המופעל על גבי מסך המכשיר (או ה-Trackpad במקרה של המקבוק), ובהתאם לכך נפתחות בפני המשתמש אפשרויות נוספות לביצוע פעולות. כאמור, במידה ולא יהיו הפתעות כלשהן, תציג אפל את האייפון החדש בסתיו הקרוב (ככל הנראה בחודש ספטמבר), כאשר גודל המסכים צפוי להיות זהה לדגמים הנוכחיים של ה-iPhone 6 וה-iPhone 6 Plus, (כלומר 4.7 ו-5.5 אינץ' בהתאמה) עם כמה שינויים בעיקר מתחת למכסה המנוע.

בנוסף, ביממה האחרונה החלו דיווחים לפיהם אפל בוחנת צבע חדש לאייפון – ורוד, שיצטרף לצבעי הזהב, כסף ואפור הנמכרים כרגע. ההערכות הן כי לקראת חודש מאי הקרוב תתחיל החברה להוציא הזמנות לספקי החומרה כדי להתחיל להרכיב את הלהיט הבא.

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close