טלוויזיה ישראלית

אוהבים טלוויזיה? אפל מוזילה את מחיר ה-Apple TV למחיר של $69

מי מאיתנו לא אוהב לצפות בטלוויזיה? בין אם זה בסמארפון בטאבלט במחשב או על גבי מסך הטלוויזה בסלון או בחדר השינה. אנו מתחברים אל הכבלים או הלווין, רוכשים ממירים של חברות חיצוניות ונהנים מצפייה ממושכת וממשיכים להיות מקושרים אל העולם דרך צפייה בתכנים, בחדשות, ספורט סדרות וסרטים.

Screen Shot 2015-03-09 at 11.53.24 AM

עד היום אפל מנסה לחדור אל שוק הטלוויזיה וזה לא הולך לה עד הסוף. עד היום הצליחה החברה למכור 24 מיליון יחידות של ה-Apple TV כאשר החברה מוכרת את הדור השלישי של הסטרימר שלה. רק לפני קצת יותר משנה מאז השיקה אפל את חנות ה-iTunes בישראל לא היה למה לחברה להכנס אל שוק הטלוויזיה בישראל, אך לא עוד. מאז ניתן לרכוש את הסטרימר ה-Apple TV ולהנות מרכישת תכנים דרך חנויות ה-iTunes (סרטים, סדרות מוזיקה וספרים) ואז להזרים את התכנים שלנו מתוך מכשירי ה-iOS האייפון האייפד והאייפוד טאץ' לטלוויזיה שלנו באצעות ה-AirPlay.

אפל שהחליטה להכנס אל יותר בתי אב מוזילה היום (שני) את מחיר ה-Apple TV במקום $99 דולר למחיר של $69 דולר (המחיר אינו כולל מיסים*) מה שצפוי להוזיל את המחיר בישראל באופן מידי.

יחד עם הורדת המחיר ובשיתוף עם HBO, השתיים משיקות באופן בלעדי את HBO Now. שרות הזרמת התכנים של HBO על גבי פלטפורמות ה-iOS, החל מהאייפון האייפד ועד לאפל טיוי. השרות כמובן יהיה זמין לנמצאים בארה"ב בלבד בעלות של $14.90 לחודש, מי שירשם בחודש הראשון להשקת השרות יהנה מחודש חינם. HBO Now יושק בבלעדי למוצרי אפל ב-14 לאפריל.

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close