סלולר

עוזבת את קוואלקום? סמסונג החלה במשא ומתן עם יצרנית המעבדים MediaTek

האם סמסונג עומדת לנטוש לחלוטין את שיתוף הפעולה ארוך השנים עם קוואלקום לטובת ערכות השבבים של MediaTek? כזכור, בהחלטה יוצאת דופן החליטה הענקית הקוריאנית שלא לשלב את מעבד ה-Snapdragon 810 בצמד מכשירי הדגל החדשים שלה, בטענה כי זה סובל מהתחממות יתר ביחס למעבדים אחרים, ובמקום זאת שילבה את Exynos 7420 תוצרת בית. מבחני ביצועים ראשונים שנערכו לערכת השבבים של סמסונג, מוכיחים כי זו אינה נופלת מהמעבד של קוואלקום, ולעיתים אף עולה עליו, כך שמדובר אולי בהחלטה לגיטימית לחלוטין.

MediaTek
האם סמסונג תשתף פעולה עם הענקית הטאיוואנית?

 

כעת מתחילים לצוץ דיווחים לפיהם סמסונג החלה לנהל משא ומתן מול ענקית השבבים הטאיוואנית MediaTek, במטרה להשתמש במגוון מעבדיה, בעיקר למכשירים המיועדים לפלח השוק הבינוני-נמוך. עד כמה הדיווחים האחרונים אמינים, קשה לנו דעת. לא נפסול אפשרות שמדובר בהדלפה מכוונת מצד סמסונג, כדי להפעיל לחץ על קוואלקום, במטרה לגרום לה ליישר קו, לאחר שזו הפסידה כבר הזמנות של עשרות מיליוני מעבדים שהיו יכולים להשתלב בתוך מכשיר הדגל. אנחנו כמובן נמשיך לעקוב אחר ההתפתחויות.

מקור: gizmochina

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close