אפליקציות

ספיישל אפליקציות: מצדיעים ליום האישה הבינלאומי

main

Momily
להיות הורים זה לא קל, ובכל יום ישנם אתגרים חדשים. אפליקציה זו מאפשרת חדרי דיונים והתייעצויות עם הורים לילדים בגיל הילדים שלכם, כך שאתם כקבוצה “גדלים” אחד עם השני ביחד עם הילד שלכם.  האפליקציה מאפשרת גם אנונימיות ומאפשרת תמיכה למרות שמה לכל הורה מודאג וסקרן. לא רק שהיא מיועדת עבור נשים, היא גם אפליקציה שפותחה עבור נשים ואפליקציה ישראלית.
אנדרואיד
iOS

mom mom1

 

צירים ו-BabyApp
אפליקציות ישראליות נוספות, הראשונה מאפשרת מעקב אחר צירים באמצעות טיימר, גם כשאינכם באפליקציה ובנוסף האפליקציה מתריעה מתי אלו מרווחים המחייבים יציאה אל ביה”ח. בנוסף כוללת לינקים לאתרי היריון ולידה של קופות החולים.
האפליקציה השניה מאפשרת מעקב אישי אחר התפתחות התינוק, ובנית תיק רפואי ופנקס חיסונים הנמצאים בכל עת אצלכם במכשיר. שתיהן כרגע לאייפון בלבד
צירים
BabyApp

screen568x568 screen568x568 (1)

Women Workout
כולם לפעמים רוצים לשמור על כושר כולם גם צריכים, אולם לגבי מוטיבציה עוד אין אפליקציה. אם יש מוטיבציה, אז האפליקציה הזו מציעה למעלה מ180 תרגילים המותאמים לנשים המשלבים גמישות וסיבולת עם אפשרות לקבוע לעצמך יעדים, אפשרות להתעלם מתרגילים שאינם רלוונטיים לך ושמירת היסטוריית אימונים והישגים.
אנדרואיד
iOS

screen520x924 (1) screen520x924

Clue – Period Tracker
אפליקציה המאפשרת מעקב אחר המחזור החודשי, ומאפשרת לשים תזכורות לגבי מועד קבלת המחזור, מעקב אחר הימים הבטוחים, כאבי מחזור המגיעים בימים קבועים, PMS וכיוב’. האפליקציה בעלת אלגוריתם הלומד אותך עם כל מידע וחודש שעובר. זו אפליקציה שזכתה לביקורות חיוביות ותשבוחות רבות, ופופולארית דווקא בשל היעדר עיצוב ורוד ונשי המקובל באפליקציות דומות. לתשומת לבכם מפתחים! (מפתחות כנראה מבינות את זה)
אנדרואיד
iOS

screen322x572 (1) screen322x572

Diary Girl – Secrets of women
פעם לפני שנים רבות, נערות היו כותבות יומן לעצמן. עכשיו כמובן הטכנולוגיה השתנתה והשתפרה, והאפליקציה הזו מאפשרת לך לכתוב יומן וכמובן לנעול אותו מפני עיניים זרות ולא רצויות.
אנדרואיד

1  2

Your Man Reminder
אתן מכירות את זה, בכל שנה מגיעה התקופה הזאת עם סטטוסים ילדותיים שמטרתם כביכול לעורר מודעות, ולמעשה מטרתם לעורר טיזינג וסחיפת לייקים במסווה של מודעות לסרטן השד. לא צריכה סטטוסים ילדותיים, את בסה”כ צריכה תזכורת. וזו אפליקציה שעושה את זה, ובצורה משעשעת. באפשרותך לבחור בחור מבין שלל הדוגמנים שבאפליקציה, שהוא יהיה זה שיתזכר אותך בזמן הרלוונטי. בנוסף האפליקציה מלמדת אותך בדיקה עצמית בסיסית, ולרשום לעצמך כל דבר חשוד או מוזר שאת מגלה.
אנדרואיד
iOS

screen320x480 (1) screen320x480

Not Your Baby
פרשיות האחרונות במשטרה וגם קצת בכלל, העלו במעט את המודעות להטרדות מיניות במרחב הציבורי, גם אם לא מספיק. לא תמיד נשים יודעות להגיב בזמן או בהתאם, בד”כ כי מופתעות מפוחדות או מעדיפות להימנע מעימות. האפליקציה הזו מכינה אתכן עם מקרים ותגובות על ידי סיפורים שנשים העלו וכיצד הן הגיבו. זה לא יתן לך את כל התשובות אך זה יתן לך דוגמא כיצד אחרות התמודדו עם מצבים דומים, מאפשר העלאת סיפורי ההטרדות שלך וקבלת תמיכה. לגברים מומלץ לעיין בכדי להבין כיצד דברים שהם עושים נתפסים אצל הצד השני.
אנדרואיד
iOS

screen568x568 (2) screen568x568 (3)

Women and Girls
נמצאות בדיון כלכלי\פוליטי כלשהו, ואתן צריכות נתונים או שבמקרה מתחשק לכן לדעת נתונים סטטיסטיים מסויימים? באפליקציה הזאת יש נתונים סטטיסטיים ומידע על תעסוקת נשים ונערות, ותרומה לכלכלה של נשים, במדינות שונות  ברחבי העולם, ולהשוות את מצבנו למדינות שונות.
iOS

screen322x572 (2) screen322x572 (3)

The adventure of the 7Wonderlicious girls
ישנם הורים רבים שכבר אינם מרוצים מסיפורי האגדות הרגילים בהם הנסיכות מחכות לאביר על הסוס הלבן שיבוא ויושיע. לכן יש את אפליקציית סיפורי הילדות הזאת. גיבורי הסיפורים הן 7 ילדות, המחברים הקפידו גם על שונות גזעית כך שיתאים לכולן. ה 7 הן חזקות חכמות ומפגינות תעוזה ומאפשרות לספק לילדתכן מודל לחיקוי שאיתן הן יוכלו להזדהות.
iOS

screen480x480 (1) screen480x480

תודה לקבוצת מפרגנים לאפליקציות ישראליות בפייסבוק. יש לכם אפליקציה שאנחנו חייבים לראות? שלחו לנו בדף הפייסבוק או פנו אליי בטוויטר.

 

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close