מחשבים

יותר פרטים: דפדפן Project Spartan מבית מיקרוסופט הודלף בתמונות חדשות

זוכרים שדיווחנו לפני מספר ימים כי מיקרוסופט תשחרר כבר ביממה הקרובה גרסת פיתוח חדשה של מערכת ההפעלה חלונות 10? אז לא שיקרנו. השחרור מתעקב בגלל הוספת פיצ'רים אל העדכון הבא. בחודש פברואר הובטח לנו כי נקבל גרסת פיתוח חדשה כאשר נודע לנו כי העדכון מתעקב וזאת בעקבות הוספת דפדפן ה-Project Spartan אשר יושלב כבר בגרסת הפיתוח אשר תשוחרר בימים הקרובים.

windows10-spartan

דפדפן Project Spartan הודלף לפני מספר ימים בוידאו אשר מציג את היכולות והאינגרציה של העוזרת האישית Cortana. ניתן לראות את היכולות והאפשרויות של Cortana בתוך הדפדפן וכיצד אפל רק יכולה ללמוד מכך עם Siri. צפו בוידאו:

תמונות מסך מתוך הדפדפן החדש צצות להן היום ברשת אשר מציגות את החידושים בדפדפן. אומנם לא ניתן לראות פיצ'רים חדשים כעת, אך אנו בטוחים כי כבר בימים הקרובים נוכל לשפוך עוד אור על פרוייקט הדפדפן הבא מבית מיקרוסופט Spartan. השם עדיין אינו סופי, וכך גם הגרסה. אך מה שבטוח הוא מיקרוסופט תשלב את 2 הדפדפנים ה-IE ו-Spartan יחדיו במערכת ההפעלה חלונות 10.

צפו בתמונות: דפדפן Project Spartan

מקור: mswin.me (בשפה הרוסית)

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close