סלולר

מסתמן: עדכון Android Lollipop 5.1 ישוחרר בימים הקרובים למכשירי הנקסוס

גוגל לא עוצרת ובימים הקרובים זאת מתכוונת להרחיב את שחרור גרסת האנדרואיד לוליפופ 5.1 אשר תשוחרר למכשירי הנקסוס של החברה (נקסוס 5 ומעלה). העדכון החדש צפוי לצאת אל מכשירי הנקסוס כבר בימים הקרובים, העדכון שכבר שוחרר למכשירי ה-Android One מביא עימו מספר חידושים למערכת ובעיקר תיקוני באגים ושיפור בביצועים. ומה עם הבאג של זלילת הסוללה בנקסוס 5? על פי הדיווחים הבאג סודר וזה יגיע עם העדכון החדש אנדרואיד לוליפופ 5.1.

מזה מספר חודשים שבגוגל מנסים לתקן את הבעיות הלא מעט אשר עליהן מתלוננים המשתמשים בעלי מכשירי הנקסוס (ובכלל אלה שמבוססים מערכת ההפעלה אנדרואיד) סובלים מלא מעט באגים ומתחננים אל מול גוגל לסדר את אותן הבעיות. אפליקציות שקורסות, זלילת סוללה התחממות מכשירים ועוד. אלו הם רק חלק מהבעיות שצצו מאז שוחררה מערכת ההפעלה אנדרואיד לוליפופ 5.0. מאז הספיקה גוגל לשחרר 2 עדכונים מינוריים ה-5.0.1 וה-5.0.2 אשר אכן תיקנו לא מעט באגים וחורי אבטחה אבל זה לא מספיק למשתמשים.

לא רק תיקוני באגים, גוגל מתכוונת לבצע מספר שינויים בעיצוב וליישר קו עם שפת העיצוב החדשה ה-Metirial Design אשר יעבור ליטושים במערכת ההפעלה. על פי ההדלפות לא מעט צבעים ישונו וזאת על פי בקשת המשתמשים אשר לא מאושרים מהצבעים אשר נמצאים כיום במערכת, הגוונים ישונו. בגוגל היו רוצים שלוליפופ תגדל ותתרחב אבל עד שהיצרניות עצמן לא ישחררו את העדכונים למכשירי האנדרואיד שבשוק לא נראה עליה באחוזים, כאשר כיום 4% ממכשירי האנדרואיד בעולם מריצים את מערכת ההפעלה החדשה מבית גוגל האנדרואיד לוליפופ 5.0 אשר שוחררה רק לפני מספר חודשים.

android-5-1-update-nexus

לא רק פרוייקט ה-Android One, בתמונה חדשה אשר שותפה על ידי לא אחרת מאשר גוגל בחשבון הטוויטר הרישמי ניתן לראות בברור את השעון אשר מראה את השעה 05:10, אם מפרקים את התאריך ניתן לראות בברור את השימוש באנדרואיד 5.1, אנו כעת רק יכולים להמתין לקבלת העדכון כאשר זה ישוחרר נעדכן כאן באתר ובעמוד הפייסבוק שלנו.

מקור: AndroidPolice

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close