אפליקציות

אפליקציות כחול-לבן: מבצעים חמים בקניון, רכבים משומשים, וקריאה לעזרה

אין כמו סוף שבוע רגוע כדי להכיר כמה אפליקציות כחול-לבן שיעשו לכם את החיים קלים יותר. מבצעים לוהטים בקניון בו אתם מסתובבים, מזמינים אוכל באיצטדיון, עוזרים לזולת בעת מצוקה, רוכשים רכב יד שניה, וכמובן גם כמה משחקים להעביר את הזמן, הם רק חלק מהדברים שהבאנו לכם השבוע.

SHOPRIZE
המצב הכלכלי אולי לא משהו כרגע, אבל זה לא אומר שעליכם להפסיק להנות. אפליקציה זו תחשוף בפניכם את כל המבצעים הקיימים בקניון אותו אתם פוקדים, וברשתות השונות. האפליקציה כוללת הטבות אשר מתגלות אליכם ברגע שהנכם נכנסים אל החנות, כך שתדעו את כל ההטבות והמבצעים הקיימים במקום בו הנכם נמצאים.
אנדרואיד
iOS

shop shop1

Seat Serve
יושבים באצטדיון או באולם ספורט ובא לכם לאכול. תקומו באמצע ותפספסו את מה שקורה על המגרש? האפליקציה מאפשרת לכם להזמין אוכל ושתייה ישירות אל מקום מושבכם, מבלי שתצטרכו לקום מהמקום. הכל בלחיצת כפתור. שימו לב שעוד לא עובד בכל המגרשים!
אנדרואיד
iOS


seat

Looki
צריכים לקנות רכב ומחפשים יד שניה? רוצים עם או בלי קשר למכור רכב? אפליקציה המתמחה בעזרה במכירת רכבי יד שניה, בלי להיעזר במתווכים. מחפשים באפליקציה לפי המיקום בו אתם נמצאים, או לפי רכב ומוצאים את הרכב שאתם רוצים. בינתיים רק לאנדרואיד
אנדרואיד

רכב1 רכב

Musketeer
מרגישים לא בטוחים או בחרדה? מוסקיטר הינה רשת חברתית של אנשים העוזרים אחד לשני בעתות מצוקה. באם קרה לכם משהו, או שמא הנכם חושדים שהמצב אינו כשורה או שהנכם זקוקים לעזרה מיידית, שלחו קריאה לעזרה באפליקציה ומוסקיטרים אחרים מהסביבה יקבלו את הקריאה ויוכלו להגיע ולסייע.
אנדרואיד
iOS

MUSKE1 MUSKE

Hyppic
נמצאים בארוע וכולם מצלמים אתכם או אחרים ואתם לא הטיפוס שמחכה למגנט שיגיע ללוח? אפליקציה המאפשרת לפתוח ספריה בשרת ענן, וכך כל מי שבארוע מצלם ומיד מעלה לספריה, כך שלכולם יש גישה מיידית לתמונות ויכולים מיד לצפות בהן ולהוריד אותן אל מכשיריהם האישי. אין צורך לחכות לאלבום שיגיע כמה ימים אחרי.
אנדרואיד
iOS

HYPPIC1 HYPPIC

QUICKIE Messenger
אומרים שאפליקציות וטכנולוגיה משבשים את הקשר הישיר, האינטראקציה האישית, מכיוון שהכל כל כך מחושב. ומה אם זה לא? אפליקציית מסרים זו היא מעט מאתגרת. אתם יכולים לשלוח בה הכל – טקסט, צילומים וגם שרבוטים שאתם מעלים. הצד השני רואה את כל שלבי הכתיבה שלכם, כולל המחיקות וזמן הציור. מהרגע שסיימתם המסר נשלח ונמחק אצלכן במכשיר. 24 שעות אחרי, זה גם נמחק אצל הצד השני. טוב גם למקרה שרוצים לשמור על פרטיות בהודעות.
אנדרואיד
iOS

QUICKIE1 QUICKIE

Meeter Easy Meeting Scheduling
סמארטפון הוא לא רק כלי משחק או פלטפורמה שעוזרת. הוא יכול להיות ממש כלי עבודה. ואמנם ישנן אפליקציות רבות המשמשות כיומן, לא כולן עוזרות ביעילות לסדר את הלו"ז לצורתו האופטימלית. האפליקציה הזו לאחר שמקבלת את כל הפרטים על הפגישות הרצויות בונה את הלו"ז וגם מוצאת את הזמן הנוח ביותר בו תוכלו למקם את הפגישה, מספקת לכם מידע וסטטיסטיקה על יומכם למטרות אופטימיזציה ומאפשרת גישה נוחה ומהירה לכל הפגישות שלכם. כמובן שמתממשקת עם אפליקציות יומן אחרות להשגת יעילות מירבית.
אנדרואיד
iOS

Meeter1 Meeter

Numbers Quiz
משחק חשיבה לילדים וגם למבוגרים, המפתח חשיבה ומהירות תגובה. בכל שלב מוצגים כמה מסרים, ועליכם לנחש את הקשרים ביניהם ואת המספרים החסרים. ניתן לשחק נגד חברים ולאתגר אחד את השני מי מצליח לפתור יותר שלבים, ומהר יותר.
אנדרואיד

NUMBERS1 NUMBERS

The Land of Venn
משחק לילדים המפתח חשיבה מתמטית: היצורים הרעים מגיעים לשתות את מימי מעיין הקסמים, ועל השחקנים להגן באמצעים שונים תוך ניצול הצורות הגיאומטריות בצורה המיטבית להשגת יעילות מקסימלית למשל אחד הנשקים הינו מתיחת קו בין מפלצת אחת לשניה, ומצריך את הרגע בו שתיהן יהיו בקו ישיר, וכמובן לא חייב רק 2… המשחק זכה בפרס המשחק המתמטי של השנה של USA Today
iOS

LAND1 LAND

Balls & Boxes
משחק זכרון המשפר את יכולת המיקוד ותשומת הלב לפרטים. במשחק ישנן 4 קופסאות ו4 כדורים, וכמו בכל משחק זכרון, נדרש מהשחקן לבצע התאמות. אלא שכאן נכנס אלמנט המהירות וביצוע ההתאמות נדרש מהר ומהר יותר. משחק פשוט אך חכם, ונפלא להעביר את הזמן.
אנדרואיד
iOS

BALLS1 BALLS

תודה לקבוצת מפרגנים לאפליקציות ישראליות בפייסבוק. יש לכם אפליקציה שאנחנו חייבים לראות? שלחו לנו בדף הפייסבוק או פנו אליי בטוויטר.

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close