טכנולוגיה ואינטרנט

קספרסקי ישראל מזמינה יזמים צעירים להשתתף ב-Security Startup Challenge – תחרות יוזמות בתחום אבטחת סייבר

מעבדת קספרסקי מכריזה על Security Startup Challenge – יוזמה גלובלית חדשה שנועדה לזהות ולטפח כשרונות חדשים בתעשיית אבטחת המידע. ה-SSC היא תוכנית אקסלרטור שפותחה והוטמעה על ידי Kaspersky Academy, בשותפות עם קרנות מובילות בתעשייה, Magrove Capital Partners ו- ABRT Venture Fund, כדי לספק לסטרטאפים גישה למומחים העומדים בחוד החנית של עולמות העסקים, אבטחת הסייבר ויכולות חוצות תעשיות, מסביב לעולם.

SSC תיערך במקביל במספר מקומות בעולם. בישראל היא תתקיים בשיתוף פעולה עם תוכנית Jnext של הרשות לפיתוח ירושלים, עיריית ירושלים והמשרד לירושלים והתפוצות, המעניקה מעטפת של שירותים, משאבים תמיכה וסיוע ליזמי סטארט-אפ וחברות טכנולוגיות צעירות; עם האוניברסיטה העברית בירושלים, בה פועל בית הספר להנדסה ולמדעי המחשב מהמובילים בעולם ועם יישום, חברת מסחור הטכנולוגיות של האוניברסיטה העברית בירושלים.

KAS

בסך הכל יתקבלו מישראל 25 יוזמות לתוכנית, המציעה הזדמנות למייסדי סטרטאפים – באבטחת הסייבר ובתחומים קשורים, כגון טכנולוגיות פיננסים, שירותי בריאות, מובייל, האינטרנט של הדברים והענן – לבנות את הידע שלהם ולהתחרות על פרסים בסך כולל של 80 אלף דולר והמשך תמיכה לאחר התוכנית.
החל מחודש מרץ ועד אוגוסט תפעיל מעבדת קספרסקי את תוכנית Security StartUP Challenge 2015 שתורכב מסדרה של סדנאות דו יומיות בירושלים, ברלין, סן פרנסיסקו, סינגפור ומוסקבה. לאחריהן תתקיים תוכנית אקסלרטור שתכלול עבודה מרחוק עם צוות מומחים תומך ושתי סדנאות בלוקסמבורג, ובסיום ייערך אירוע מסכם במכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס (MIT).

קספרסקי ישראל קוראת לסטודנטים וליזמים בתחילת דרכם להיכנס לאתר (www.SSC2015.org), להציג את רעיונותיהם בתחומי אבטחת סייבר ולהגיש את מועמדותם לסדנא הישראלית. הסדנא תתקיים ב-22-24 במרץ בבית הספר להנדסה ולמדעי המחשב ע"ש רחל וסלים בנין, קמפוס אדמונד י. ספרא, האוניברסיטה העברית בירושלים. פרויקטים מבטיחים אשר יוגשו על ידי סטודנטים מהאוניברסיטה העברית יזכו בליווי עסקי של חברת יישום. התאריך האחרון להגשת מועמדות הוא ה- 21 במרץ 2015. וועדה מיוחדת תטפל בתהליך הבחירה, ותזהה את היחידים והצוותים עם ההצעות המבטיחות, החדשניות או המרגשות ביותר.

unnamed (4)

בהנחית יותר מ-30 מומחים, המשתתפים יזכו לידע עמוק בתעשיית הסייבר, ירחיבו את היכולות העסקיות והיזמיות שלהם, וילמדו כיצד לרתום את שני התחומים כדי לבנות עסקים מצליחים. התוכנית מציעה גישה למקצועני אבטחת סייבר, לאנשי קרנות הון סיכון וליזמים מנוסים, אשר יסייעו לעסקים החדשים ליצור רשת מקצועית בינלאומית. הנוכחות בסדנאות היא אופציונלית ואינה הכרחית כדי להתקבל לתוכנית המרכזית, אולם היא תספק למשתתפים יתרון נוסף מבחינת ידע מתקדם ויכולות מקצועיות.

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close