אפליקציותסלולר

ברזיל: רשויות החוק צפויות לחסום את הגישה ל-WhatsApp

האם משתמשי סלולר בברזיל לא יוכלו להשתמש בקרוב בתוכנת המסרים הפופולרית בעולם? לשם נושבות הרוחות, לאחר שלאחרונה נמסר מגורמים רשמיים במדינה הגדולה בדרום-אמריקה כי WhatsApp לא מאפשרת לעזור בחקירה שמנהלת מערכת המשפט המקומית כנגד תכנים שמופצים באפליקציה בניגוד לחוק. מאחר ומדובר בנושא שעדיין נמצא בחקירה טרם נמסרו פרטים מפורטים אודות המקרה, אך משרדי מדינת פיאאוי שבצפון-מזרח ברזיל רמזו כי מדובר בתמונות עירום של קטינים. לאור העבודה כי לווטסאפ אין משרד או נציגות רשמית בברזיל, החלטת בית המשפט לעצור את פעילות האפליקציה נמסרה לרשתות הסלולר בברזיל ואלו צפויות בקרוב למנוע גישה לאפליקציה בקרב כל משתמשי הסלולר במדינה.

WhatsApp-Threatened-with-Suspension-in-Brazil-Due-to-Judge-s-Order-474410-2

ארגון SindiTelebrasil, המייצג את המפעילות המקומיות טען מנגד כי חסימת האפליקציה היא צעד מסוכן שעלול לגרום להפסדים כלכליים עצומים בקרב משתמשי סלולר רבים המשתמשים באפליקציה המפורסמת, הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית. למרות שהחלטת בית המשפט נמסרה מוקדם יותר החודש, בפועל האפליקציה עדיין מאפשרת שימוש חופשי עקב ערעור שהוגש לא מזמן ובכך דחה את הקץ בעוד מספר ימים. כזכור, ווטסאפ נרכשה אשתקד על ידי הרשת החברתית הגדולה בעולם, פייסבוק, בסכום של כ-22 מיליארד דולר.

מקור: TheGuardian

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close