מחשבים

מסתמן: גרסת פיתוח חדשה של Windows 10 תשוחרר עבור ה-Windows Insiders ביממה הקרובה

בגלל הפרש השעון בין ישראל לחוף המערבי בארה”ב (אם לדייק, 10 שעות) אני כותב לכם מלוס אנג’לס ועוקב אחר המתרחש ברדמונד שבמדינת וושינגון שם נמצאים המשרדים הראשיים של מיקרוסופט. מי שמנהל את קבוצת הפיתוח של מערכת ההפעלה Windows 10 ואחראי בין היתר על קבוצת המשתמשים ה-Windows Insiders הוא Gabriel Aul.

למה זה בכלל מעניין אתכם? שאלה טובה. זה לא סוד שלנו ולמיקרוסופט יש יחסים מאוד קרובים, ואנו יודעים לעיתים קרובות על המתרחש לפני שיוצא לציבור הרחב, והפעם אנו יכולים לאשר כי ביממה הקרובה אנו אמורים לקבל גרסת פיתוח חדשה של מערכת ההפעלה Windows 10. מי שמכם שהתקין את גרסאות הפיתוח יודע שאנו עוקבים מקרוב אחר הגרסאות ובקיעים בנושא.

ציוץ ששלחנו לגבריאל לא מזמן סומן על ידו כפייבוריט, תקראו לזה לייק אם תרצו. בציוץ ששלחתי לגבריאל כתבתי (בתרגום לעברית) “הפוסט בבלוג של Windows כבר מוכן, גרסת הפיתוח של Windows 10 גרסה 1000** מוכנה, אז למה אתם מחכים?”

כמה דקות אחרי הציוץ שלנו, הוא נהפך לפייבוריט על ידי גבריאל ללא מענה. מה שמאשר לנו כי מיקרוסופט כפי שהבטיחה תשחרר עוד החודש (שזה עד יום שבת, אבל בחברה לא עובדים בסוף השבוע) לכן אנו מצפים לקבל כבר מחר גרסת פיתוח חדשה של חלונות 10 אשר תכלול עיצוב שטוח יותר ושיפור בקורטנה וביציבות של המערכת. אנו לא צפויים לקבל פיצ’רים חדשים אלא יותר התקדמות בפיתוח של המערכת עצמה, לחפש אחר באגים ולדווח עליהם דרך קבוצת הפיתוח.

מוזמנים לעקוב אחרי BoInTheMix ואחרי GSM Israerl בטוויטר לעוד חדשות ועדכונים

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close