סלולר

פתחו את היומנים: אפל תערוך אירוע בתאריך ה-9 במרץ

פתחו את היומנים (ואת הארנקים) כי חברת אפל שלחה לפני דקות אחדות הזמנה לעיתונאים לאירוע המדיה "Spring Forward" שיערך בתאריך ה-9 במרץ. באירוע תחשוף אפל את כל הפרטים אשר נמצאים היום באפלה אודות השעון החכם ה-Apple Watch. החברה תחשוף את תג המחיר של השעונים לצד תאריך השקה ראשוני בארה"ב ובעוד מספר מדינות בעולם.

apple-watch-spring-event

השעון החכם ה-Apple Watch יגיע ב-2 גדלים, השעון הראשון והזול יותר יגיע עם רזולוצייה של 272×340. ואילו השעון היקר יותר בגרסה הגדולה יגיע עם רזולוצייה של 312×390. לא רק רזולוציות שונות, אפל תשיק את השעון החכם בלא מעט תצורות אשר מחולקות על פי הקטגוריות: 

  • הראשון הוא הApple Watch הרגיל שמעוצב בצורה קצת יותר אלגנטית עם רצועות גומי או מתכתיות הניתנות להחלפה.
  • השני הוא Apple Watch Sport שכמו שאפשר להבין יגיע עם זכוכית חזקה יותר ב60% מהשעון הרגיל ויוצעו עבורו מגוון צבעים לרצועות גומי שאמורות לשמור על קלילות השעון בזמן שעושים ספורט.
  • והשלישי והאחרון, והיוקרתי ביותר, בשם Apple Watch Edition, מצופה בלא פחות מ18 קראט זהב ומעוצב בצורה אלגנטית גם הוא עם מגוון רצועות עור או גומי אלגנטי.

apple-watch-selling-points

המחיר ההתחלתי של השעון צפוי להתחיל החל מ-300-350 דולר עבור הגרסה הזולה, ומכאן השמיים אינם הגבול עבור אפל. ואנחנו? אנחנו כבר לא יכולים לחכות להשקת השעון החכם ה-WATCHApple logo black.svg

 

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close