סלולר

אינטל ממתגת מחדש את סדרת מעבדי Atom למכשירים ניידים

רגע לפני פתיחת תערוכת MWC 2015 בברצלונה, מודיעה אינטל כי תמתג את הדור הבא של משפחת מעבדי Intel Atom לסמארטפונים ופאבלטים\טאבלטים לשלוש רמות ביצועים: Atom x3, Atom x5 ו-Atom x7, זאת בדומה לחלוקה במשפחת מעבד Core הפועמת בליבם של מחשבים נייחים וניידים. החלוקה נועדה לסייע לצרכנים להבין טוב יותר את רמת הביצועים של המעבד בהתקנים השונים, בעידן בו היכולות הרבות והמגוונות של ההתקנים השונים מקשה על יצירת בידול, ובשעה שאין תמיד קשר ישיר בין רמת הביצועים לתג המחיר. החלוקה גם תסייע לצרכנים לבחור את רמת הביצועים והמאפיינים הדרושה להם, כשכל רמה מתומחרת במחיר שונה, וכך יוכלו לקבל החלטה צרכנית מושכלת.

Intel

מעבד Atom x3 מיועד לסמארטפונים ומכשירים זולים, ויכלול פתרון מובנה עבור מכשירים התומכים בדור 3 ודור 4. אינטל תציעה את מעבדי Atom x3 עבור מכשירי אנדרואיד וחלונות (מידע לגבי אינטל וחלונות 10 מובייל יינתן בהמשך). מעבד Atom x3 כולל שיפור בגרפיקה, וידאו HD ויכולות עיבוד תמונה מתקדמות.

מעבדי Atom x5 ו-Atom x7 ישמשו עבור פאבלטים וטאבלטים המאפשרים ביצועים משופרים. הטאבלטים החדשים יצאו במחצית הראשונה של 2015 באמצעות אסוס, HP, דל, אייסר, לנובו וטושיבה. המחירים יחלו ב-119 דולרים ועד ל-499 דולרים (לטאבלטים 10 אינץ').

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close