סלולר

דיווח: סמסונג תשלב טכנולוגיית אנטנה חדשה ב-Galaxy S6

סמסונג תשלב במכשיר הדגל Galaxy S6 אנטנה חדשה שצפויה לפתור בעיות קליטה במארז האלומיניום החדש, כך מדווחת התקשורת הקוריאנית. על פי הדיווח, כיוון שמארז ה-S6 צפוי להציג מסגרת אלומניום מלאה, כמו גם כיסוי זכוכית בחלקו הקדמי והאחורי של המכשיר, תצורת האנטנה הנוכחית בה משתמשת החברה, הייתה עלולה להוות בעיה ביציאת האות כלפי חוץ. כדי למנוע תלונות ורעש תקשורתי כמו זה שהיה בעבר בפרשת “antennagate” של אפל עם מכשיר האייפון 4, החליטו בסמסונג לעבור מאנטנה בטכנולוגיית PCB לסוג גמיש יותר (FPCB), זאת כדי לאפשר מעבר חופשי יותר של הרכיב דרך החלקים הפנימיים של המכשיר.

tmobile-galaxy-s6

ואם אנו עוסקים ב-S6, אי אפשר בלי טיזר חדש לקראת ההכרזה הגדולה. מפעילת הסלולר T-Mobile הציגה באתר הבית תמונה רשמית של המכשיר החדש, ככל הנראה התמונה הברורה ביותר שקיבלנו עד היום. כמו שאתם בוודאי יכולים לראות, המסך “גולש” כמעט עד לחלקו האחורי של ה-S6, ואנחנו מצפים לראות תצורה דומה גם בצידו השני. עם זאת, לחצן הכיבוי והדלקה נראה מעט מוזר בתמונה זו, כאילו הוא מחובר בכלל לחלקו האחורי של המכשיר. גם במקרה הזה, ניאלץ להמתין עד להכרזה הרשמית שתתקיים ב-1 במרץ בברצלונה. אנחנו כמובן נהיה שם.

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close