רץ ברשת

לקראת מרתון ת”א: סמסונג משיקה את “חנות המעשים הטובים”

סמסונג ישראל, נותנת החסות הראשית למרתון תל אביב 2015 שיתקיים ביום שישי הקרוב (27.2.14), מודיעה היום על פתיחתו של מתחם ייעודי המוקדש לאחריות הקהילתית שמטרתו עידוד ציבור המבקרים לעשות משהו קטן וטוב למען האחר, וחיזוק הערבות ההדדית בקהילה. סמסונג מזמינה את הקהל הרחב לבקר בחנות המעשים הטובים בכיכר רבין, לבחור באחד מתוך מגוון של מעשים טובים בקהילה ובין אדם לחברו, ולהעביר את זה הלאה.

marathon_tlv_2015_

אנה ליפניק לוי, מנהלת תחום האחריות תאגידית בחברה: “הקמנו מתחם המוקדש כולו לנושא האחריות הקהילתית של סמסונג דווקא כחלק מארועי מרתון סמסונג תל-אביב בשל הקשר ההדוק שאנו רואים בין פעילות ספורטיבית לאחריות קהילתית. במרתון סמסונג 2014 השקנו את פעילות “תעביר את זה הלאה”, פעילות איסוף בגדים חמים מהרצים על נקודת הזינוק, ותרומת הבגדים לנזקקים דרך עמותות הפועלות בקהילות השונות. ההיענות היתה כל כך גבוהה והתגובות כה נלהבות שהחלטנו השנה להרחיב את הרעיון להעביר הלאה מעשים טובים לקהילה או לאנשים אהובים, ובכך לעודד ערבות הדדית בין אנשים”.

במרכז המתחם עומדת חנות המעשים הטובים, ובה כל מבקר מוזמן “לקנות” מתנה באמצעות הבטחה למעשה טוב שיבחר לעשות לאדם אהוב או למען הקהילה”. ציינה ליפניק-לוי . “את הפעילות בחרנו לקיים עם ארגון “לתת”, המסייע לאוכלוסיות במצוקה וחורט על דגלו את נושא הנתינה והערבות ההדדית ואנו גאים בשותפות שנרקמת ביננו משנה לשנה”.

מנכ”ל ארגון “לתת”, ערן וינטרוב: “מה שיפה במעשה טוב, הוא שכל אחד יכול לעשות כזה, בהתאם לרצונו ויכולתו, ולגרום טוב לסביבה ולעצמו. הקונספט של סמסונג, שהאחריות החברתית היא חלק בלתי נפרד מהתרבות הארגונית שלה, לקבל מתנה “ולשלם” תמורתה במעשה טוב, ממחיש היטב את מעגל הנתינה: סמסונג תורמת, אלפי אזרחים מקבלים מתנה, נותנים מעצמם לאלה שזקוקים לכך באמת – ניצולי שואה, ילדים בסיכון ומשפחות באי ביטחון תזונתי ומקבלים שוב – הרגשה טובה וסיפוק כתוצאה מהעשייה למען מישהו אחר. בתוך מציאות קשה של מצוקה כלכלית ועוני, יש בידיים שלנו כוח רב – לאמץ ערכים בסיסיים של ערבות הדדית ונתינה, לעשות טוב באמצעות מעשה אחד קטן ולתרום ליצירת חברה צודקת וטובה יותר.”

מערכת האתר מברכת את סמסונג ישראל על היוזמה המבורכת, וקוראת לכולם לשתף פעולה עם המיזם הנפלא.

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close