אפליקציותסלולר

WhatsApp מאפשרת מעתה שיחות שיחות קוליות

תוכנת המסרים הפופולארית מאפשרת כעת שיחות קוליות באמצעות האפליקציה על גבי רשת האינטרנט (הסלולרית או האינטרנט האלחוטי), ללא חיוב על זמן אוויר. השירות זמין כרגע רק למכשירי אנדרואיד ותהליך ההפצה נעשה בצורה ויראלית ע"י חיוג לאיש קשר ובכך בעצם "להדביק" אותו בפונקציה החדשה.

בכמה שיחות שערכנו גילינו בעיה עיקרית של עיכוב בהגעת הקול אל הצד השני (Delay) אולם התופעה פחות בעייתית כאשר חיבור האינטרנט איכותי.
שיחות קוליות באמצעות תוכנות מסרים כבר קיימות בשוק אולם היתרון הגדול של  WhatsApp הוא בכך שזו הפלטפורמה הכי פופולארית היום וכמעט לכל מי שמחזיק סמארטפון, יש אותה.
בעיה נוספת שגילינו היא חוסר החיווי אצל מקבל השיחה שקורה לעיתים. בשיחות מסוימות מקבל השיחה רואה חיווי רגיל של צלצול והדלקת המסך ובמקרים אחרים חווינו מצב שבו האפליקצייה מחייגת אבל אצל מקבל השיחה לא מופיעה שום אינדיקציה ולאחר מכן הוא רק רואה סימן מיוחד של שיחה שלא נענתה.

Screenshot_2015-02-20-15-02-56

השירות יהיה זמין למי שקיימת אצלו אפליקציית ה- WhatsApp בגרסתה העדכנית ביותר, ומי שלא קיבל עדכון אוטומטי יוכל להוריד את הגרסה החדשה ביותר מכאן.

Screen Shot 2015-02-20 at 3.05.00 PM

בעלי אייפון יאלצו להמתין עוד קצת עד להוספת השירות ובינתיים הם יוכלו לעשות שיחות קוליות באמצעות אפליקציית המסנג'ר של פייסבוק.
אם השירות יהיה איכותי ויציב הוא יהווה ללא ספק מהפיכה בעיקר בנושא התקשורת לחו"ל וזאת כאמור בזכות שיעור השימוש הגבוה מאוד בארץ ובעולם בשירות WhatsApp.

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close