אינטרנטסלולר

האם אפל עומדת להתחרות בגוגל? רכב מסתורי מצלם את הרחובות בארה"ב

מאז השיקה אפל את שרות המפות שלה ה-Apple Maps יחד עם מערכת ההפעלה ה-iOS 6 לפני 3 שנים, החליטה החברה להסיר את השותפות עם גוגל וזאת הורידה את אפליקציית המפות ה-Google Maps אשר היתה כחלק ממערכת ההפעלה מאז זאת יצאה בשנת 2007. השקת המפות של אפל גרמה לחוסר התעניינות מהמשתמשים וזאת בשל הצגת תמונות לווין מטושטשות ולא מעט פגמים, פאדיחה שעלתה לאחד הסמנכ"לים בחברה לשלם על כך בעבודות.

מאז השיקה אפל את שרות המפות שלה ה-Apple Maps, הספיקה החברה להוסיף ערים בתצוגה תלת מימדית וסיורים בערים מסביב לעולם. אפל פתחה את שרות המפות למשתמשים אשר מאפשרת לדווח על בעיות במפות, צילומי לווין פגומים ועוד. מאז הספיקה אפל לתקן את המפות ללא הפסקה.

mapsheader

פרוייקט המפות של אפל עולה שלב? או שמדובר בפרוייקט הרכב הסודי של אפל? מספר רכבי וואן מסתוריים נצפו במדינות בארה"ב כאשר אלו מצלמים את הרחובות כאשר על גג הרכב ניתן לראות מספר מצלמות וחיישנים אשר מתעדים את הדרכים. עוד לא ברור האם אפל עובדת על שיפור המפות שלה ועל תחרות אל מול תצוגת הרחוב של גוגל, או שמדובר כחלק מפיתוח הרכב הסודי של אפל?

אתר AppleInsider הצליח לצלם את אחד מהרכבים המסתוריים של אפל כאשר לצד הנהג יושב אדם נוסף אשר בידיו נמצא טאבלט האייפד מיני, כאשר הנהג מבחין בכך שהרכב מצולם, הנוסעים ברכב מחביאים את הציוד וזאת על מנת שהמצלמה לא תקלוט יותר מידי מידע שלא צריך להגיע לעולם. עוד לא ברורה המטרה של הרכבים אשר נצפים בימים אלו ברחבי ארה"ב ולא בטוח שבכלל מדובר בפרוייקט הרכב הסודי של החברה אלא יותר הגיוני כי אפל עובדת על שרות מתחרה לזה של אפל אשר יציג לנו את הרחובות בסגנון ה-Street View.

צפו בוידאו: כחלק מפרוייקט הרכב הסודי של אפל או שיפור במפות ה-Apple Maps?

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close