אינטרנט

מתחילים לחסוך: 012 מציעה חבילת גלישה 100 מגה (תשתית+ספק) ב-100 שקלים לחודש

רפורמת האינטרנט הקווי, במסגרתה מחוייבת בזק לשתף תשתיות עם חברות נוספות, יוצאת לדרך. המהלך של משרד התקשורת מאפשר למפעילות למכור ללקוחותיהן חבילה משולבת, הכוללת תשתית + ספק אינטרנט במחיר זול יותר מבעבר, והראשונה להציע "באנדל" כזה היא 012 מבית פרטנר. החברה השיקה היום את "אינטרנט One" – חבילת תשתית וספק אינטרנט במהירות של עד 100 מגה, תמורת 100 שקלים לחודש. בנוסף, למי שאינו מעוניין במהירויות גבוהות (או תשתית האינטרנט באיזור מגוריו אינה מאפשרת זאת), מציעה החברה חבילה במהירות של עד 15 מגה ב-89 שקלים לחודש. שתי ההצעות הן למשך שנה, ולאחר מכן מחירה של חבילת ה-100 מגה יעמוד על 120 שקלים, בעוד החבילה הזולה יותר ב-109 שקלים.

012

לקוחות המעוניינים להצטרף להצעה המשולבת יוכלו לעשות זאת על ידי פניה למוקד שירות הלקוחות בטלפון *2012, או על ידי השארת פרטים באתר הבית של החברה. לקוח שאין בבעלותו ציוד קצה מתאים, יוכל להשכיר אותו מ-012 ללא עלות (למשך השנה הראשונה), ולאחר מכן עלות ההשכרה תעמוד על 9.90 לחודש.

חיים רומנו, מנכ"ל פרטנר: "אני מודה לאבי ברגר, מנכ"ל משרד התקשורת ואנשי המשרד על השקת אחת הרפורמות החשובות ביותר בשוק התקשורת אשר נועדה להרחיב את התחרות בענף ולהסיר חסמים. קבוצת פרטנר תמשיך להוביל את שוק התקשורת הסלולרית והקווית כאחד. אנחנו ערוכים ומוכנים ליישם את הרפורמה לטובת הציבור בישראל".

איציק בנבנישתי, משנה למנכ"ל קבוצת פרטנר: "אנו ערוכים ליישום הרפורמה ומקווים כי בימים הקרובים יושלמו ההסדרים הסופיים עם בעלי התשתיות, באופן שיאפשר תחרות פתוחה והוגנת בין כל החברות בענף, לטובת הלקוחות. 012 מבית פרטנר תאפשר לציבור הרחב לקבל שירות אינטרנט מהיר, ללא חסמים בירוקרטיים ופיצול מלאכותי בין ספקי תקשורת וספקי תשתית. הלקוחות ייהנו משירות מצטיין, מגוון חדש של שירותים ומוצרים ובמחירים נמוכים משמעותית מהקיים כיום".

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close