סלולר

דיווח: סדרת הטאבלטים Tab S2 של סמסונג תהיה דקיקה יותר מה-iPad Air 2

בשעה שכולנו מחכים בקוצר רוח להכרזה הגדולה על דגמי ה-Galaxy S6 החדשים, בסמסונג עובדים במרץ על מכשיר דגל נוסף, הפעם לשוק הטאבלטים. האתר SamMobile מפרסם כי הקוריאנית עומדת להכריז בתקופה הקרובה על דור שני לטאבלטים היוקרתיים, עם מטרה ברורה – לנגוס פלח שוק משמעותי ב-iPad Air 2. על פי הדיווח, דגמי ה-Galaxy Tab S2 יהיו דקיקים יותר מהטאבלט האחרון של אפל, אולי מקור הגאווה הגדול ביותר של החברה מקופרטינו. כזכור, ה-Air 2 מתהדר בעובי של 6.1 מ”מ בלבד, דק משמעותית מה-Air הראשון (7.5 מ”מ), דגמי ה-mini (עובי 7.2-7.5 מ”מ), ואפילו דקיק יותר מה-iPhone 6.

20140612200537
גלאקסי Tab S הראשון. הדגם הבא יהיה סופר דקיק?

 

לא ברור מה יהיה עובי סדרת הטאבלטים החדשה של סמסונג, אבל המקור מציין כמה דברים מעניינים לגבי העיצוב ואיכות החומרים. הקוריאנית צפויה להציע לשוק מספר דגמים של ה-Tab S2, הכוללים בין השאר מסכי 8 אינץ’ ו-9.7 אינץ’, העשויים “חומרים איכותיים” כמו לדוגמא מסגרת מתכתית ואלמנטים יוקרתיים נוספים. בשלב זה לא ידועים פרטים נוספים הקשורים בחומרה שתסתתר מתחת לאותו מארז יוקרתי או תאריך הכרזה. אנחנו כמובן נמתין בסבלנות.

מקור: SamMobile

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close