סלולר

דיווח בקוריאה: LG G4 יוכרז במהלך חודש אפריל

עם שלל השמועות והדיווחים המלווים את ההכרזות הצפויות של סמסונג על ה-Galaxy S6 ו-HTC על ה-One M9, נראה כי LG לא מתכוונת לקחת חלק במופעים התקשורתיים הגדולים בתערוכת MWC 2015 שתיפתח בתחילת מרץ בברצלונה, לפחות לא בכל מה שקשור לחשיפת מכשיר דגל חדש. על פי דיווחים המתפרסמים בקוריאה, יורש ה-G3 הנפלא, יוכרז במהלך חודש אפריל הקרוב, פחות או יותר בתקופה בה שתי היצרניות שהוזכרו מעלה צפויות להשיק את המכשירים החדשים לקהל הרחב. כזכור, LG הכריזה על ה-G3 ב-28 במאי שנה שעברה, כך שהמידע החדש יכול בהחלט להיות הגיוני.

LG-Logo

“LG החליטה לא לשחרר את ה-G4 כחלק מתערוכת המובייל בברצלונה בחודש מרץ. היא ככל הנראה תעשה זאת באפריל”, כך מדווח היום אתר החדשות הקוריאני KoreaTimes, המתבסס על מקור מהימן כהגדרתו. מקור נוסף מעריך כי הסיבה נעוצה בכך שהחברה מעוניינת למשוך את כל תשומת הלב ולא ללכת לאיבוד בין שלל ההכרזות בברצלונה. למען האמת, לקוריאנית שהציגה שנה מצויינת עם היקף מכירות חסר תקדים מבחינתה, יש את כל הסיבות להמתין בסבלנות עד שישקע אבק הכוכבים בברצלונה: מכשיר הדגל הנוכחי G3 ממשיך למכור בהצלחה רבה, ואחרי שהצליחה להציב סטנדרטים חדשים, יהיו רבים שימתינו עם רכישת מכשיר הדגל הבא עד שיראו איזה שפן תשלוף LG מהשרוול.

מקור: KoreaTimes

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close