סלולר

קובי כליף מונה למנכ”ל אלפא טלקום, יבואנית מכשירי Huawei בישראל

קובי כליף, מנהל חטיבת הסלולר בסמסונג ישראל בשנתיים האחרנות, והאיש שהוביל לפני כשנה את המהלך לשינוי שיטת הפצת המכשירים של הקוריאנית הגדלה בישראל, מונה למנכ”ל חברת אלפא טלקום, היבואנית הרשמית של ענקית הטכנולוגיה הסינית וואווי (Huawei). כליף, אחד המשפיעים ביותר בשוק הסלולר המקומי, עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום התקשורת, מגיע על רגע גידול בהיקף הפעילות של החברה בעולם, עם כוונה ברורה לנסות ולהגדיל משמעותית גם את פלח השוק בישראל, זאת לאחר שהחברה שומרת על גידול יציב במכירותיה מאז נכנסה לשוק בסוף שנת 2013.

huawei-logo-ces-2015

וואווי היא אחת מיצרניות הסמארטפונים הגדולות בעולם, ונחשבת למובילה עולמית בתחום פיתוח רשתות תקשורת 4G ו-5G. בשנה החולפת רשמה הסינית גידול של כ-45 אחוזים במכירות סמארטפונים ביחס לשנה קודמת, מ-52 מיליון יחידות “בלבד” ב-2013, ל-75 מיליון יחידות בסוף 2014. עם האוכל בא התיאבון, והסינית מצפה למכור בשנה הנוכחית לא פחות מ-100 מיליון מכשירים ברחבי העולם.

קובי כליף, מנכ”ל אלפא טלקום הנכנס, אומר כי “בכוונת אלפא טלקום להרחיב באופן משמעותי את היקף הפעילות של וואווי בישראל, ולהגדיל משמעותית את נתח השוק שלה במוצרי המובייל. בנוסף, אנו נמקד מאמצים להיכנס לתחומי תקשורת מגוונים נוספים, כגון MBB וה- STORAGE, כפי שקורה גם בעולם. לשם כך, יושקעו משאבים רבים בתחום השיווק, כיאה למותג בינלאומי מוביל”. חשוב לציין כי דרור אבישי, אשר הקים את פעילות וואווי בישראל, יישאר אחד מבעלי החברה וימשיך לשמש בה כדירקטור. מערכת האתר מברכת את קובי כליף על תפקידו החדש.

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close