סלולר

חמצן פלוס: OnePlus חושפת את הצוות העומד מאחורי OxygenOS ומציגה לוגו חדש

שבועיים לאחר שחשפה את שמו של הרום החדש, מציגה OnePlus פלח נוסף בדרך להצגת המערכת שתלווה את המכשיר הנוכחי וכמובן גם מכשירים עתידיים של החברה. הפעם אנו זוכים להכיר את הצוות העומד מאחורי OxygenOS, ובנוסף גם הלוגו החדש. OnePlus משתמשת בצוות עשיר הניסיון שהביא לעולם את Paranoid Android, אחד הרומים האיכותיים והמתקדמים ביותר שיצאו עד היום למכשירי אנדרואיד, והוא כולל את Aaron Gascoigne מייסד Paranoid, המעצב הראשי Arz Bhatia, מפתח התוכנה הבכיר Karim Frenn שהגיע ישירות מגוגל, ו-Helen Li, לשעבר עובדת מיקרוסופט וזו שתהיה אחראית על OxygenOS. הצוות כמובן כולל עובדים נוספים, רובם מ-Paranoid.

OxygenOSLogo

בנוסף, חשפה OnePlus את הלוגו שילווה את הרום החדש, וכפי שניתן לראות הוא כולל ריבוע אדום ובתוכו האות O, הסימן הכימי לחמצן (Oxygen). בהודעה שפירסמה החברה נכתב כי OxygenOS יהיה קרוב ככל הניתן ל-AOSP, כלומר לגירסה הנקיה ביותר של מערכת ההפעלה אנדרואיד, ובכוונתם לתת עדיפות עליונה לחיי סוללה מעולים ויעילות גבוהה. בשלב זה לא חשפה הסינית את זמינות המערכת החדשה.

team_blue_Blog-1

 

מקור: OnePlus

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close