סלולר

להורדה: Microsoft Windows 10 Preview עבור מכשירי ה-Windows Phone

לפני דקות אחדות שחררה חברת מיקרוסופט את גרסת הפיתוח הראשונה של מערכת ההפעלה חלונות 10 עבור מכשירי ה-Windows Phone וטאבלטים קטנים (פחות מ-8 אינץ'). הגרסה החדשה של חודש פברואר זמינה כבר עכשיו להורדה דרך תוכנית הפיתוח ה-Windows Insiders אשר מאפשרת למשתמשים לקבל גישה אל גרסאות הפיתוח של מערכת ההפעלה חלונות 10.

חלונות 10 עבור מכשירי ה-Windows Phone וטאבלטים קטנים כוללת בעיקר את מה שאנו מכירים מגרסאות הפיתוח של חלונות 10 למחשבים, כאשר כאן מוסיפה מיקרוסופט פיצ'רים חדשים למערכת ההפעלה (רשימה מלאה תתווסף בהמשך). אך לעת עתה אנו יכולים לספר כי החברה שילבה את חבילת ה-Office Touch בגרסה חדשה עבור משתמשי ה-Windows Phone אשר נשארו מאחור, דפדפן Spartan, שינויים במסך הבית (Start) כאשר ניתן לשלב רקע חדש ולשחק עם התצוגה, גם מסך ההתראות עצמו עבר שיפור ניכר ובדומה לחלונות 10 למחשבים, גם כאן ניתן לגשת אל פעולות מהירות כמו הרשת האלחוטית, הרשת הסלולרית, הפעלה וכיבוי של שרותים ועוד.

האם מכשיר ה-Windows Phone שברשותי תומך בגרסאות הפיתוח של חלונות 10?

  • Lumia 630
  • Lumia 635
  • Lumia 636
  • Lumia 638
  • Lumia 730
  • Lumia 830

בתחילה, רק משתמשים בעלי מכשירי ה-Lumia אשר מופיעים ברשימה מאפשרים התקנה של המערכת החדשה בגרסת הפיתוח. כפי שדווחנו מוקדם יותר היום, מיקרוסופט תציג את רשימת המכשירים שיתמכו בעתיד כאשר המערכת תשוחרר לציבור בגרסה המלאה.

שימו לב: על מנת לתקין את גרסת הפיתוח של חלונות 10 עבור מכשירי ה-Windows Phone עליכם להיות רשומים כ-Windows Insider, עוד לא נרשמתם? הקליקו כאו להרשמה!

להורדה: Microsoft Windows 10 Preview [חודש פברואר] עבור מכשירי ה-Windows Phone

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close