גיימינג

סמסונג מכריזה על שירות משחק בענן בשיתוף חברת פלייקאסט הישראלית

סמסונג אלקטרוניקס ישראל מכריזה על שירות משחקי ענן שצפוי להיות מושק במהלך הרבעון השני של 2015 ישירות על-גבי הטלוויזיות החכמות של סמסונג. השירות הינו תולדה של שיתוף פעולה בין סמסונג העולמית לחברת פלייקאסט הישראלית. שירות הגיימינג מושק גם בארה”ב, אירופה ואמריקה הלטינית. יצרנית הטלוויזיות המובילה בעולם תציע עם פלייקאסט (Playcast) מבחר גדול של משחקים בחוויית קונסולה על-ידי חיבור פשוט של שלט משחק (גיימפד) לשקע USB ב-SmartTV של החברה. שירות ה-Cloud Gaming מאפשר משחקים ברמה גבוהה מבלי להעמיס על מעבדי הטלוויזיה. זאת, בזכות העובדה שכל תהליך המשחק מתרחש למעשה בענן ועובר כאות וידאו באיכות גבוהה אל הטלוויזיה, ולכן יכול לפעול בקלות גם על דגמים בעלי מעבדים ברמות שונות. השירות יהיה זמין לדגמי ה-SmartTV משנת 2014 (סדרה H) של סמסונג, ובהמשך השנה גם בדגמי 2015 – סדרת J.

samsungtv

עיקרון הפעולה של השירות פשוט מאד ללקוח: כל שעליו לעשות הינו להוריד את האפליקציה ולחבר שלט משחק (השירות תומך במבחר גיימפדים פופולאריים). פקודת השלט מגיעה אל הטלוויזיה, משולחת על גבי רשת האינטרנט אל שרתי החברה, שם מגיב השרת הייעודי המריץ את המשחק, משנה אותו בהתאם לפקודה, ומעבד את התמונה. אז השרת דוחס את התמונה ומחזיר אותה דרך הרשת אל הטלוויזיה, שם האות מפוענח ומוצג על גבי הטלוויזיה. כל התהליך אורך פחות מעשירית השנייה. בין כותרי המשחקים שיציע השירות: סדרת משחקי Batman, סדרת משחקי Lego, משחקי מרוצים כגון Dirt ו-GRID, משחקי פעולה, ילדים וספורט. השירות, כולל יותר מ-70 משחקים במנוי חודשי בשיטת ״שחק כפי יכולתך”. ניתן לחבר שלט משחקים קיים, או לרכוש באופן עצמאי.

samsungtv1

אלעד דרור, סמנכ”ל פיתוח עסקי ותפעול פלייקאסט מוסר: ״כחברה בינלאומית אשר נוסדה בישראל ומספקת כבר שנים שירותים דומים ברחבי העולם, אנו נרגשים להציג את הטכנולוגיה שלנו לקהל הישראלי. שיתוף הפעולה עם סמסונג העולמית מאפשר לנו להציג בראשונה את השירות בישראל על-גבי מסכי הטלוויזיה המתקדמים בעולם. השירות יאפשר לכל בית בישראל נגישות גבוהה יותר למשחקים מתקדמים המיועדים לכל המשפחה״.

קובי בש, מנהל חטיבת מוצרי האלקטרוניקה הצרכנית סמסונג אלקטרוניקס ישראל: “סמסונג ממשיכה ומשקיעה בפיתוח של טכנולוגיה ועיצובים פורצי דרך וכן בתוכן עשיר ומגוון ללקוחותיה. באחרונה הכרזנו על שיתופי פעולה בתחום תוכן הUHD- עם האולפנים המובילים בעולם, שמציעים את מיטב הסרטים לבעלי מסכי הטלוויזיה של סמסונג. אנחנו משקיעים רבות בתוכן מוקלט, חי או מוזרם – כמו שירות המשחקים בענן – על מנת להעניק את חווית המשתמש המושלמת ללקוחותינו”.

אביב הוד, מנהל תוכן סמסונג אלקטרוניקס ישראל מסר: “אנחנו גאים מאוד בשיתוף פעולה נוסף עם חברה ישראלית מצליחה ומובילה, ושמחים להציע ללקוחותינו בישראל שירות ברמה בינלאומית שמספק שעות רבות של הנאה לכל בני המשפחה עם מגוון רחב של משחקים. יחד עם שירותי ה-VOD האיכותיים והיכולות הטכנולוגיות השונות בטלוויזיה החכמה של סמסונג, אין ספק כי הסלון של לקוחות סמסונג מתנקה מהקופסאות השונות שבו״.

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close