סלולר

פתחו את היומנים: גוגל הכריזה על הכנס השנתי שלה ה-Google I/O 2015 בתאריך ה-28 למאי

בכל תחילת שנה אנחנו מחכים ומצפים לאירועים של השנה, זה מתחיל עם תערוכת האלקטרוניקה הבידורית CES, לאחר מכן תערוכת הסלולר העולמית MWC, ואז אנו מחכים לאירועים הגדולים של השנה, איך לא, הכנסים השנתיים. מי שפותחת את סדרת הכנסים היא מיקרוסופט אשר תערוך בסוף חודש אפריל את כנס המפתחים השנתי שלה BUILD, ומיד לאחר מכן אנו זוכים לאירועים של גוגל ושל אפל.

פתחו את היומנים: גוגל תערוך את הכנס השנתי שלה למפתחים Google I/O 2015 בין התאריכים ה-28 עד ה-29 למאי. אומנם זה נראה רחוק, אבל הזמן יעבור מהר עד אז יש לנו לא מעט הכרזות וצפויה לנו שנה מלאת חידושים. למעוניינים, גוגל תפתח את ההרשמה בחודש מרץ הקרוב בתאריך ה-17 למרץ, וכמו בשנה שעברה גם השנה ניתן יהיה לזכות בכרטיס רק על ידי רישום אשר יהיה בשיטת הלוטו.

Image-05@2x

אז על מה צפויה להכריז גוגל במהלך כנס המפתחים השנתי שלה? חומרה חדשה לא בטוח שנראה, אבל דווקא בתחום התוכנה נראה כי נזכה למספר חידושים מצד גוגל. השנה החברה ממשיכה להתמקד בכל הקשור למערכת ההפעלה שלה האנדרואיד בגרסת הלוליפופ, מצד אחד עדכון מבורך ואילו מצד שני מדובר בעדכון שסובל מלא מעט בעיות באגים וחורי אבטחה. אך בגוגל ממשיכים לעבוד במרץ ואנו נזכה לעדכון האנדרואיד 5.1 במהלך הכנס, אותו עדכון אשר שוחרר יחד עם מכשירי ה-Android One אשר כולל מספר מועט של חידושים. לא ברור האם הגרסה של האנדרואיד 5.1 לשאר המכשירים בשוק תהיה שונה ותכלול פיצ'רים אחרים. אנו מצפים לשמוע מגוגל עוד מספר חידושים כמו הכרומקאט, גוגל כרום ועוד.

מקור: Google I/O 2015

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close