סלולר

מערכת ההפעלה iOS 8.3 שוחררה בגרסת בטא ראשונה למפתחים

מסה מספר חודשים שבאפל עובדים על עדכון המערכת ה-iOS 8.2 אשר יכלול את התמיכה בשעון ה-Apple Watch. בנוסף, העדכונים הנ"ל מביאים עימם מעת לעת הוספה של פיצ'רים חדשים ותוספות למערכת כאלה שלא זכינו להם בגרסה הראשונה. הדבר הנ"ל מוביל את חברת אפל כאשר זאת מכריזה על מוצרים במהלך השנה בקטגוריות חדשות להתאים את עצמה גם מבחינת החומרה והתוכנה, ולכן אנו זוכים לעדכונים נוספים.

ios-8-3

אומנם מערכת ההפעלה ה-iOS 8.2 עדיין נמצאת בשלבי פיתוח כאשר זה נמצא כבר בגרסת הבטא החמישית שלו. אפל צפוייה לשחרר את העדכון המלא למשתמשים לקראת סוף חודש מרץ תחילת אפריל. אך נראה כי בחברה לא עוצרים, וכבר עכשיו עובדים על גרסת הפיתוח הבאה – iOS 8.3 אשר שוחררה בגרסת הבטא הראשונה למפתחים לפני שעה קלה זמינה להורדה והיא כוללת מספר חידושים:

  • תמיכה בחיבור אלחוטי אל מערכת ה-CarPlay (אם קיימת כזאת ברכב) ללא הצורך בחיבור מכשיר האייפון עם כבל ה-Lighting.
  • שיפור בחיבור עם 2 שלבי הביטחון עם חשבון גוגל.
  • לאחר שנים של שקט: חבילת ה-Emoji מתעדכת לגרסה חדשה וכוללת אייקונים חדשים וסידור מחדש של אלו הקיימים.

גלריה: iOS 8.3 בטא

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close