סלולר

פלאפון משיקה שירות חסימה אוטומטית של שיחות מטרידות

חברת פלאפון משיקה שירות ייחודי ובלעדי בקרב חברות הסלולר בישראל – “Smart Call“, שנועד לשים קץ לשיחות הספאם הטלפוניות. מדובר בשירות רישתי, אשר יבצע לבקשת הלקוחות חסימה אוטומטית לשיחות ספאם, עוד שלפני שהשיחה התקבלה אצל הלקוח. החסימה תתבצע גם לשיחות המגיעות ממספרים חסויים, לרבות שיחות ממוקדי מכירות. בנוסף פלאפון תחסום מספרים עליהם יש תלונות רבות מלקוחות, המתלוננים על שיחות ספאם המגיעות ממספרים אלה, כאשר לקוחות יוכלו לדווח עליהם באתר פלאפון.

unnamed (2)

השירות יינתן חצי שנה במתנה ולאחר מכן בתשלום של 2.90 שקלים בחודש ואינו מיועד לחסימת מספרים של מנויים פרטיים, אלא של עסקים וארגונים בלבד.ניתן להצטרף לשירות באמצעות המוקד הטלפוני בכוכבית 166 באתר השירות או באפליקצית ‘פלאפון שלי’ בסמארטפון.”Smart Call” מתבסס על אלגוריתם ייחודי שפותח בפלאפון ומזהה פעילות חריגה ברשת שיוצאת ממחשבים, מספרים שמתקשרים ומנתקים ועוד. המערכת מזהה שיחות אלה בזמן אמת והחסימה למנויים בשירות מתבצעת תוך זמן קצר, כך שהלקוח לא מקבל בפועל את השיחה.

עוז גור, מנהל אגף שיווק לקוחות ומוצרים בפלאפון: “בשנה האחרונה התגברה תופעת שיחות הספאם והתרחבה גם לסלולר. על פי ההערכות שבידינו, בשנת 2014 התקבלו מאות מיליוני שיחות ספאם בקרב כל חברות הסלולר, כאשר רק בחודש דצמבר התקבלו לפי ההערכות כ-80! מיליון שיחות ספאם לניידי לקוחות כל החברות. החלטנו להרים את הכפפה ולהעניק ללקוחותינו שירות שיחסום עבורם שיחות אלו ויחסוך מהם הטרדות מיותרות”.

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close