אפליקציות

גוגל רוכשת את Odysee: שירות גיבוי ושיתוף של תמונות וקטעי וידאו

זמן רב יחסית עבר מאז יצאה גוגל למסע קניות והכניסה את היד עמוק לכיס כדי לבלוע לתוכה חברה אחרת. אמש הודיעה ענקית החיפוש על רכישתה האחרונה, Odysee, יישום ושירות המגבה באופן אוטומטי תמונות וקטעי וידאו שצולמו מהמכשיר הנייד ושומר עותק בענן ו/או במחשב הביתי של המשתמש. היישום הפופולרי, עם תאימות הן ל-iOS והן לאנדרואיד, הוסר ביממה האחרונה מהחנות המקוונת של שתי הפלטפורמות, ו-Odysee כבר הספיקה להודיע כי השירות ייסגר לחלוטין ב-23 בפברואר. כרגע, החברה לא מקבלת משתמשים חדשים, ואלה הקיימים קיבלו הודעה על סיום השירות הקרוב, ובאפשרותם להוריד את התוכן או לשמור בארכיון הענן.

odysee

בהודעה רשמית שמסרה Odysee באתר הבית, גוגל תשלב את מפתחי החברה כחלק מצוות הרשת החברתית גוגל פלוס, אבל לא הרחיבה אם היא צפויה להמשיך להתנהל כחברה עצמאית, או “להיבלע” לתוך האימפריה. על פי כל הדיווחים, גוגל צפויה לשלב את היכולת והניסיון של Odysee בטיפול וגיבוי תמונות כחלק משירותי הרשת החברתית, אך בשעות האחרונות ישנם המעריכים כי קיימת אפשרות לשירות עצמאי לחלוטין. נכון לכתיבת שורות אלה סירבו שתי החברות למסור את סכום הרכישה.

מקור: techcrunch

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close