סלולר

גורילה משודרגת: Corning עובדת על דור חדש לזכוכית ההגנה Gorilla Glass

כולם רוצים מכשיר נייד, טלפון, מחשב לוח או אפילו שעון חכם שיהיו עמידים ושלא יישבר להם המסך עם כל נפילה מקרית או מכה חזקה על המסך. מה לעשות, היום נקודת התורפה של כל המכשירים החכמים והניידים היא המסך והחברות טרם מצאו פתרון חסכוני ולא יקר שיחסוך מאיתנו את עוגמת הנפש. מי שמובילה את השוק הינה חברת Corning המאבזרת לנו את המכשירים עם Gorilla Glass שמציגה במכשירי הפרימיום הנוכחיים את הדור השלישי בסדרה המשובחת, אבל לפעמים גם הגורילה הכי חזקה בג’ונגל נשרטת, שלא לדבר על נשברת. נכון, יש גם את זכוכית הספיר אבל בגלל מחירה הגבוה אנו נתקלים בה אך ורק במכשירי קצה, יקרים ומובילים הנמצאים אי שם בקצה סקלת המחיר היקרה.

corning-gorilla-glass-4

כעת חברת קורנינג רומזת על פרוייקט חדש שהיא מפתחת, דור חדש לזכוכית הגורליה המפורסמת שלה, פרוייקט העונה לשם Phire ונראה כי זה הולך להיות השלב הבא של הזכוכיות.לא להתבלבל, גורילה גלאס 4 כבר נשלחה ליצרניות על מנת שישלבו אותה במכשירים החדשים וזהו פרוייקט חדש אשר מביא לנו יכולות שאין אפילו בדור הרביעי של הזכוכית. Phire לוקח את יכולות החוזק של ספיר במחיר זול שיאפשר להשתמש בו גם בטלפונים חכמים זולים. החברה אינה מגלה פרטים רבים על הפרוייקט הסודי ואינה חושפת אלו חברות כבר יצרו עמה קשר על מנת להשתמש בחומר החדש. בעוד ספיר מתנפצת בנפילה חזקה, Phire אמור לתת מענה לכך ולא להתנפץ אלא להיות עמיד וחזק. על פניו החומר נשמע מבטיח ואולי הימים בהם מסכים נשברים כבר הולכים להיעלם מן העולם.

 

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close