סלולר

אסוס מכריזה על ZenPower – סוללה ניידת בקיבולת 9,600mAh

שוק הסוללות הניידות לסמארטפון זוכה בשנה האחרונה לפריחה, עם מגוון רחב של דגמים במחירים שונים. למרות הניסיונות הרבים מצד יצרניות המכשירים לייעל ולשפר את חיי הסוללה במכשירים, מדובר עדיין בנקודת תורפה עליה לא הצליחו להתגבר עד כה, וכיום ניתן לראות יותר ויותר משתמשים המחזיקים בסוללה ניידת רב פעמית, לכל צרה שלא תבוא. המגוון עצום, וניתן כיום למצוא סוללות בקיבולת נמוכה יחסית אפילו במכולת השכונתית, אבל אם מדברים על התקנים בקיבולת גבוהה, המציעים אמינות ואיכות ללא פשרות, אי אפשר שלא להזכיר את Anker הוותיקה, וכמובן את Xiaomi הסינית שהעירה את השוק עם דגם ה-10,4000mAh, אחד המוצרים הנמכרים ביותר בשנה האחרונה באתרי המסחר הסיניים.

ASUS-ZenPower-9600

כעת מצטרפת לרשימה המכובדת Asus הטאיוונית, שהכריזה אמש על ה-ZenPower בקיבולת 9,600mAh, במטרה לתת מאבק של ממש בשוק הלוהט, ולנגוס פלח שוק משמעותי. הסוללה הניידת של אסוס מורכבת משלוש סוללות בקיבולת 3,200mAh עם 11 שכבות הגנה, חיבורי USB רגיל וכמובן microUSB, נורת התראה ומגוון רחב של צבעים. בהודעה הרשמית לא ציינה אסוס מה מחירו של המוצר החדש, וההערכות הן שנקבל פרטים נוספים כבר בתערוכת MWC 2015 שתיפתח בתחילת חודש מרץ בברצלונה.

ASUS-ZenPower-9600-rubber-case

 

מקור: 91mobiles

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close