סלולר

התכווצה: Meizu M1 יושק עם סוללה בקיבולת נמוכה יותר מההכרזה הרשמית

לאחר שהכריזה בשבוע שעבר על ה-Meizu M1, נראה שהיצרנית הסינית משנה מעט את המפרט הרשמי. בהודעה הרשמית שפירסמה החברה, נמסר כי ה-M1 יגיע עם סוללה בקיבולת 2,610mAh, זאת בנוסף כמובן למסך 5 אינץ', מעבד התומך ב-64 סיביות, מצלמה אחורית 13 מגה פיקסל וקדמית באיכות 5 מגה פיקסל לחובבי סלפי, ותמיכה בכרטיס הרחבה microSD. כעת החליטה מייזו להקטין את קיבולת הסוללה ל-2,500mAh בלבד, כלומר 110mAh פחות מההכרזה הרשמית. ככל הנראה הסיבה לכך נובעת מבעיות ייצור או כשל כלשהו בסוללה הגדולה יותר, ובחברה לא רצו לקחת סיכון ולהשיק מוצר בעייתי.

Screen-Shot-2015-02-02-at-10.16.25-am

גם עם קיבולת 2,500mAh, סוללת ה-M1 של מייזו חזקה יותר ממכשירים מתחרים כדוגמת ה-Xiaomi Redmi 2 ואחרים, אבל אין ספק שהירידה בקיבולת תשפיע על תוחלת החיים של הסוללה לאורך כל היום, ולא נתפלא אם יהיה כאלה שיעדיפו בעקבות כך לרכוש דגם אחר. נכון לעכשיו, Meizu M1 זמין רק בסין (עם תג מחיר של 110 דולרים בלבד) ותמיכה בתדרים מקומיים. העובדה שהמכשיר לא מופיע עדיין בדף המוצר של מייזו באנגלית, מביאה למסקנה שאין בכוונת החברה להשיק אותו לשווקים נוספים בעתיד הקרוב.

מקור: MeizuNews

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close