סלולר

בונה מהיסוד: OnePlus חשפה את שמו של הרום החדש – OxygenOS

הפתעת השנה החולפת בשוק הסמארטפונים עומדת להציג בקרוב גירסת מערכת הפעלה חדשה ועצמאית, זאת לאחר ששיתוף הפעולה עם Cyanogen התרסק כמעט לחלוטין. לפני כמעט עשרה חודשים הכריזה OnePlus, חברה צעירה המבוססת על יוצאי Oppo, על סמארטפון ראשון מתוצרתה, המריץ את ה-Rom המפורסם מבית Cyanogen, והשילוב בין שתי החברות הביא את אחד המכשירים האיכותיים והמפתיעים ביותר ב-2014. לקראת סוף השנה האזרחית התחלנו לקבל דיווחים על סדקים בשיתוף הפעולה, ועל רצונה של Cyanogen להיפרד מ-OnePlus, זאת למרות ההצלחה האדירה הן במכירות והן ביחסי הציבור שהביא עימו המכשיר המצליח.

oxygen_Forum_official

השמועות על פיתוח גירסת רום עצמאית החלו מיד לאחד הידיעות על פירוק החבילה עם Cyanogen, והיום אנו זוכים לקבל את שמו של הרום החדש, שיתבסס כמובן על מערכת ההפעלה אנדרואיד. השם החדש, OxygenOS, הוכרז בפורומים של החברה, וכבר זוכה להתלהבות רבה מצד המשתמשים, שמאמינים כי יציאה לדרך חדשה תעשה לכולם רק טוב. בהודעה נמסר כי OnePlus החלה לבנות את הרום החדש ממש מהיסוד, והם מתכוונים לשלב בו רק את מה שחשוב באמת מבחינתם, תוך כדי בחינה מדוקדקת ושילוב בקשות המשתמשים. את כל הפרטים החדשים נזכה לקבל באירוע מיוחד שתקיים החברה ב-12 בפברואר, במהלכו נזכה לראות לראשונה את ה-OxygenOS במלוא הדרו.

מקור: OnePlus

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close