סלולר

ה-G3 עשה את שלו: LG מסכמת שנה מוצלחת במיוחד

כמו חברות רבות אחרות, גם LG דואגת לפרסם את הנתונים לרבעון האחרון של 2014, ואיתם כמובן את הסיכום השנתי. אין זה סוד שהיצרנית הקוריאנית “הקטנה” הרוויחה ביושר את הנתונים שתקראו מיד, בעיקר הודות למכשיר הדגל LG G3 המוצלח, שזכה בתואר מכשיר השנה באתרים רבים ברחבי העולם (וכזכור גם אצלנו). חטיבת המובייל של LG הציגה הכנסות בסך 14.26 מיליארד דולרים, עליה של 16 אחוזים לעומת סוף 2013. את עיקר הצמיחה קיבלה הקוריאנית ממכירות מוצלחות מאוד ברבעון הרביעי בצפון אמריקה, שם היא זינקה ב-78 אחוזים לעומת השנה הקודמת.
G3
גם מכירות המכשירים ברחבי העולם זכו להצלחה גדולה, עם עליה של 24 אחוזים לעומת 2013. החברה מדווחת כי שלחה 78.2 מיליון מכשירים סלולריים, מתוכם 59.1 מיליון סמארטפונים. אמנם לא מדובר בכמויות מכשירים ששולחת אפל, אבל אין ספק ש-LG ממשיכה להציג מגמת שיפור ביחס לשנים קודמות, וכולם אופטימיים מאוד לקראת השנה הנוכחית.
תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close