סלולררץ ברשת

שנת שיא ל-Huawei: למעלה מ-75 מיליון מכשירים; הכנסות של 12.2 מיליארד דולרים

קצב הגידול במכירות המכשירים הסיניים אינו פוסח גם על אחת הוותיקות, שהודיעה אמש על תוצאות שיא לשנת 2014, עם עליה של 45 אחוזים במכירות סמארטפונים, כ-75 מיליון יחידות, וזינוק של 30 אחוזים בהכנסות (12.2 מיליארד דולרים). Huawei, שנכנסה בשנה האחרונה לשווקים חדשים ברחבי העולם, החלה לקבל את ההכרה לה היא ראויה, בעיקר הודות למכשירים איכותיים ומתקדמים, זאת למרות שהיא לא מיישרת קו עם הסיניות האחרות בכל מה שקשור לתמחור, וקרובה יותר למחירים של סמסונג, LG ו-HTC. הגידול הדרמטי במכירות יכול להביא את Huawei לנסות ולחלוף בשנה הקרובה על Xiaomi (במקום השלישי) ו-LG (במקום הרביעי) הנמצאות מעליה בדירוג היצרניות הגדולות בעולם, למרות שאנליסטים בכירים מעריכים כי ה-Top 5 יישאר במבנה הנוכחי לפחות עד לסוף 2015.

3737-itok=X_JFA_Fc

אחד הלהיטים הגדולים של הסינית השנה הוא ה-P7, עם היקף מכירות של למעלה מ-4 מיליון יחידות מאז הושק לפני פחות משנה, כאשר גם ה-Mate 7 הציג נתונים נאים למדי של למעלה מ-2 מיליון יחידות. מנכ”ל Huawei, ריצ’רד יו, אמר בתגובה לתוצאות המרשימות, כי הצמיחה בהכנסות נבעה בין השאר מהתמקדות הולכת וגוברת של החברה במכשירים המיועדים לפלח השוק הבינוני והגבוה, זאת לאחר שהסינית הייתה מוכרת במשך שנים בעיקר במכשירים לפלח השוק הנמוך.

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close