סלולררץ ברשת

ממשיכה לקצץ: סוני תפטר 1,000 עובדים נוספים בחטיבת המובייל

משהו רע מאוד עובר על אחת מיצרניות הטכנולוגיה הוותיקות והמוכרות בעולם. בחודש ספטמבר האחרון הודיעה החברה כי היא מקצצת לא פחות מ-1,000 עובדים בחטיבת המובייל, והיום אנו מקבלים דיווח לפיו מספר דומה צפוי להישאר בקרוב ללא עבודה. המהלכים האחרונים של סוני מגיעים בניסיון לבצע צעדי התייעלות והבראה, לאחר שהחברה הציגה במהלך השנה האחרונה נתונים כספיים מאכזבים מאוד, בעיקר בכל מה שקשור למכירת מכשירים ניידים. הדיווח, שהגיע מסוכנות הידיעות רויטרס המצטטת את העיתון היפני Nikkei Business Daily, מציין כי כוח העבודה ימשיך להתכווץ משמעותית במהלך החודשים הקרובים, ובכוונת סוני לקצץ לא פחות מ-30 אחוזים מכוח האדם בחטיבת המובייל עד לחודש מרץ 2016.

photo-jan-06-5-01-40-pm-820x420

סוני נאלצת לאחרונה להתמודד עם לחץ הולך וגובר בשוק הניידים, זאת כתוצאה מתחרות עזה מצד היצרניות הסיניות כדוגמת Xiaomi ואחרות, שיכולות להרשות לעצמן להציע מכשירים מתקדמים במחירים נמוכים יחסית. כתוצאה מכך, הכריז מנכ”ל החברה, Kazou Hirai, כי זו הולכת למקד את מאמציה בניסיון להיכנס לשוק האמריקאי עם מכשירים המכוונים לפלח השוק הגבוה. אם או בלי קשר , רק אמש התבשרנו שהחברה החליטה ככל הנראה לוותר על הצגתו של מכשיר הדגל החדש Xperia Z4 בתערוכת MWC 2015 שתתקיים בברצלונה בתחילת חודש מרץ, ותעשה זאת רק בחודשי הקיץ המאוחרים.

מקור: רויטרס

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close