סלולר

זהירות: אפל חסמה את פריצת הג’ילברייק ה-TaiG עם עדכון המערכת iOS 8.1.3

כבר חשבנו שנזכה לעוד ימי חסד עם פריצת הג’ילברייק ה-TaiG הלא קשורה עבור מכשירי ה-iOS 8 ומעלה. אך 2 עדכונים פסחו על הפריצה וכעת עם עדכון ה-iOS 8.1.3 אפל לא מחכה וחוסמת את חורי האבטחה אשר נמצאו במערכת ההפעלה מה שבעצם אומר כי החברה יסמה את פריצת הג’ילבררייק. אפל אף מפרסמת את חורי האבטחה אשר נחסמו ואף מודה לקבוצת הג’ליברייק (כן כן במילים האלה) ה-TaiG על תרומתם ועל כך שהחברה חסמה את הפריצה.

taig-jailbreak-for-ios-812

ארבעה חורי אבטחה אשר נמצאו על ידי צוות ה-TaiG נחסמו בעדכון הגרסה אשר שוחרר קודם לכן ה-iOS 8.1.3. אפל מפרסמת את ה-Log אשר מציג את כל חורי האבטחה אשר נמצאו במערכת אשר נחסמו בעדכון הגרסה, עכשיו השאלה נשאלת, למה אפל לא חיכו לחודש מרץ הקרוב וכבר אז היו חומסים את חורי האבטחה עם iOS 8.2? דבר זה היה נהוג בעבר, אך נראה כי בחברה לא לוקחים סיכון וחוסמים את המשתמשים.

אך לפחות דבר אחד יצא טוב מעדכון ה-iOS 8.1.3, אפל מתקנת את אחת הבעיות המרכזיות במערכת העדכונים וכעת מאפשר למשתמשים שאין ברשותם מספיק מקום פנוי לבצע את עדכון הגרסה (בעיקר למשתמשים בעלי נפח של 16GB). אפל הקטינה משמעותית את המקום אשר נדרש לבצע עדכון גרסה עם העדכון האחרון ועל כך הדבר מבורך.

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close