סלולר

דיווח בקוריאה: זינוק של 25 אחוזים במכירות הסמארטפונים של LG

הסלוגן של היצרנית הקוריאנית (Life`s Good) יכול בהחלט לשקף את מה שעובר על LG בשנתיים האחרונות. נקודת המפנה החלה לאחר השקת ה-G2 שזכה לביקורות חיוביות מאוד, ולראשונה הצליח לגבור על מכשיר הדגל של סמסונג באותה שנה, ה-Galaxy S4. בחברה הצליחו למנף את ההצלחה והציגו לאחר מכן את יורש העצר, ה-G3, שזכה בתארים יוקרתיים בכל אתר טכנולוגי נחשב, כולל תואר מכשיר השנה בסקר ענק שערכנו כאן באתר. ההצלחה מתורגמת כמובן גם למכירות ולרווחים כספיים, ואם להאמין לדיווח המתפרסם באתר הקוריאני The Korea Herald, המתבסס על גורמים בתעשייה, LG תפרסם בקרוב על עליה משמעותית של 25 אחוזים בשנת 2014. אם המספרים אכן מדוייקים, החברה מתקרבת בצעדי ענק בדרך ליצרנית הסמארטפונים השלישית בגודלה בעולם.

LG-logo

 

האתר הקוריאני מפרסם כי LG מכרה במהלך 2014 קרוב ל-60 מיליון מכשירים (59.6 ליתר דיוק), זאת לעומת 47.6 מיליון “בלבד” בשנה החולפת. המספרים עומדים בקנה מידה זהה לציפיות התעשיה ולאנליסטים בכירים, שהעריכו במהלך השנה החולפת שהחברה תמכור כ-60 מיליון יחידות. את ההצלחה הגדולה צריך כמובן לזקוף לזכות ה-G3 על שלל דגמי המשנה (G3, G3 Stylus ו-G3 Beat), כאשר גם מכשיר הדגל של השנה הקודמת, G2, ממשיך להימכר במספרים מרשימים. כזכור, LG הכריזה בתערוכת CES 2015 על ה-G Flex 2, הראשון עם מעבד Snapdragon 810, ואם לא יהיה שינוי בלתי צפויה, גם בשנה הנוכחית תציג הקוריאנית עליה מרשימה במכירות.

מקור: The Korea Herald

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close