מחשבים

מיקרוסופט תשחרר את Office 16 עוד השנה; בשבועות הקרובים תשחרר את חבילת הטאץ' של אופיס ל-Windows 10

מזה זמן רב שאנו ב-GSM Israel בודקים את הגרסה החדשה של חבילת התוכנות ה-Office 16 בגרסת הפיתוח שלה (Preview), כאשר העיצוב החדש עדיין לא שולב, אך מספר פיצ'רים חדשים כבר זמינים לבודקים. היום (שישי) מאשרת חברת מיקרוסופט כי זאת תשחרר את חבילת האופיס 2016 עוד השנה, אנו מעריכים כי החברה תשחרר את הגרסה הבאה של אופיס לצד מערכת ההפעלה חלונות 10 לקראת חודש אוקטובר 2015.

מיקרוסופט שעמוסה בהכרזות בימים האחרונים מוצאת היום מספר שעות נוספות בהן היא מנסה לעשות רעש ברשת ונראה שהדבר מצליח, מוקדם יותר היום הודיעה החברה כי בשבועות הקרובים תשחרר את חבילת האופיס בגרסת ה-Touch. אותה חבילת אפליקציות אשר זמינה להורדה בחינם למשתמשי ה-iOS והאנדרואיד מזה מספר שבועות. חבילת ה-Office Touch תהיה זמינה עבור בעלי מסכי מגע וטאבלטים להורדה בחינם דרך חנות האפליקציות ה-Windows Store למכשירים תומכים. במיקרוסופט עוד מבטיחים כי בעת השקת מערכת ההפעלה חלונות 10 אשר נמצאת בתהליך פיתוח מתקדם בימים אלו, חבילת ה-Office Touch תגיע מותקנת מראש בחינם ללא תשלום.

Office Touch עבור מערכת ההפעלה Windows 10:

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close