סלולר

Sony בטיזר חדש לעדכון ה-Android Lollipop 5.0 במכשירי ה-Xperia

בזמן תערוכת ה-CES 2015 הבידורית זכינו לאישור רישמי מצד חברת סוני כי כבר בשבועות הקרובים נזכה לשדרוג נרחב לחלק ממכשירי האקספירייה עם עדכון האנדרואיד לוליפופ 5.0. חודשים רבים כבר עברו מאז אותו שחרור של מערכת ההפעלה החדשה מבית גוגל האנדרואיד לוליפופ 5.0 ונראה כי החברות לא ממהרות לשחרר עדכונים עם המערכת החדשה, ואף חלקן עדיין משחררות עדכונים כמו אנדרואיד קיטקאט למכשירי שקיימים בשוק מזה לא זמן רב.

אך נראה כי חברת סוני מתכוונת לעמוד במילה ושלה ומשחררת טיזר חדש של תמונות מסך חדשות מתוך מכשיר האקספירייה (מאמינים כי מדובר ב-Z3), אשר ניתן לראות את שורת הניווט עברה שינוי עיצובי על ידי סוני.

צפו בתמונות: האם אתם מזהים את השינוי שעשתה סוני למערכת ההפעלה אנדרואיד 5.0 לוליפופ?

Android-Lollipop-Xperia-Soft-Keys_2 Android-Lollipop-Xperia-Soft-Keys_1

 

שימו לב לשורת הניווט התחתונה כאשר האייקונים שונו מעט וזאת על מנת להתאים את רוח העיצוב של סוני במערכת ההפעלה האנדרואיד 5.0 לוליפופפ. ואם לשים לב לתאריך שבתמונות המסך ניתן לראות כי ישנו רמז (או שזה רק אנחנו?) לתאריך ה-20 לפברואר. האם נזכה לעדכון האנדרואיד החדש למכשירי האקספירייה בתאריך אשר ניתן לשים לב אליו בתמונות אשר שוחררו על ידי סוני?

מקור: Xperia Blog

 

 

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close