אפליקציות

אחרי אנדרואיד: אפליקציית Google Calendar בדרך למשתמשי האייפון והאייפד

האפליקציה החדשה ה-Google Calendar מבית ענקית החברה Google אשר שוחררה לא מזמן למשתמשי האנדרואיד בדרך לבעלי מכשירי האייפון והאייפד (אייפון בתחילה). אפליקציית לוח השנה החדשה של גוגל מביאה עימה לא מעט פיצ'רים חדשים ועיצוב רענן, אותו עיצוב שאנו מכירים מפלטפורמת האנדרואיד עם העיצוב השטוח או אם תרצו ה-Material Design.

Google Calender iOS

אפליקציית הלוח שנה הודלפה מוקדם יותר היום (שלישי) לרשת בתמונות ראשונות אשר מציגות את גרסת ה-iOS של האפליקציה. העיצוב עצמו דומה ונראה כי גוגל ממשיכה למתג את עצמה בפלטפורמה של אפל עם העיצוב הייחודי שלה, כאשר זאת בעצם תיישר קו אל מול משתמשי האנדרואיד שכבר זכו לעדכון וזמין להורדה מזה מספר שבועות. העדכון החדש כולל תצוגה רעננה של לוח השנה של גוגל, כאשר זה מציג למשתמש את היום, השבוע החודש והשנה הנוכחית. התצוגה החדשה מאפשרת למשתמש להתמקד באירועים הקרובים, הזמנות שנשלחו דרך שרות המייל ה-Gmail, אפשרות של תצוגה של כרטיסי טיסה, הזמנות לבתי מלון ועוד. אלו הם הפיצ'רים אשר מתווספים באופן אוטומטי אל לוח השנה של גוגל וזאת לאור העובדה כי השרותים של גוגל עובדים בסנכרון מלא, כך שאם יש לנו כרטיס טיסה, נקבל את כל האינפורמציה של הטיסה שלנו ישירות בלוח השנה כולל מספר ההזמנה, שעת הטיסה השער והיעד ועוד.

Google Calender iOS

תמונות מסך חדשות שהודלפו לפני מספר שעות מציגות את אפליקציית הלוח שנה ה-Google Calendar החדשה אשר רצה על פלטפורמת ה-iOS עם תמיכה ראשונית במכשירי האייפון וכנראה גם לטאבלט האייפד. כאשר זה עדיין לא אושר על פי ההדלפה, אך אנו צפויים לקבל עדכון שכזה כבר בימים הקרובים, אז משתמשי האייפון יהנו אף הם מאפליקציית לוח השנה של גוגל ה-Google Calendar.

כמובן שאנו כאן ב-GSM Israel נעדכן בעת זמינות התקנת האפליקציה למשתמשי ה-iOS! עז אז, למי שעדיין לא התקין את אפליקציית Google Calendar לפלטפורת האנדרואיד יכול להוריד אותה מהקישור הבא.

להורדה: אפליקציית Google Calendar עבור מכשירי האנדרואיד מחנות האפליקציות ה-Google Play בחינם

מקור: TNW

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close