MWC 2015סלולר

MWC 2015: חברת HTC תשיק את מכשיר הדגל הבא שלה ב-1 למרץ

כמו בכל שנה כמעט, החברה הטיוואנית משתדלת לשמור על מעטה סודיות בכל מה שקשור למועד הכרזת הדור הבא למכשיר הדגל שלה, וגם לא מעט על מפרט המכשיר. שום דבר מכך אינו מונע להציף את הרשת בחרושת שמועות לגבי סוג המפרט, יתרונות וחסרונות עוד לפני שזה הושק, וגם לגבי תאריך ההשקה, האם ייצא כחלק מתערוכת המובייל המסורתית בברצלונה MWC או ש-HTC תבחר לקיים אירוע עצמאי.
התשובה לשאלה האחרונה היא: גם וגם.

HTC החלה להפיץ הזמנות למסיבת עיתונאים שתתקיים ב-1 למרץ בברצלונה. במסיבת העיתונאים אנחנו עתידים לראות את הדור הבא של ספינת הדגל המוצלחת שכרגע מככב בה ה-M8. ההכרזה תהיה אירוע נפרד אך מקדים לתערוכת המובייל בברצלונה ונכון לעכשיו לא ניתן להבין דבר מההזמנה ועיצובה לגבי מה יושק באותו האירוע.  מה שכן ניתן לנחש מבחינת התזמון, הוא ש-HTC רוצה שיהיה סיקור גדול מאוד עבור אותה מסיבת עיתונאים אחרת היא לא הייתה בוחרת לקיים את ההכרזה בתערוכה כל כך מרכזית אשר עיתונאים מכל העולם צפויים להיות בה. הרצון לסקירה עולמית נובע מסיבה אחת והיא משהו חדשני מעבר.
בהזמנה למסיבת העיתונאים בחרה החברה את המשפט Utopia In Progress (בתרגום חופשי: “אוטופיה בדרך”) מה שיכול לרמוז על השקה של מוצרים משלימים אחד לשני שעתיד לייצור עולם טוב יותר.

utopia in progress m9

מכשיר הדגל הנוכחי, M8, היה מכשיר מוצלח למדי עבור HTC השנה.  לאחר דוחות כוזבים בשנים האחרונות ובעיות כלכליות, HTC הראתה התאוששות רצינית השנה ונראה כי הדרך למעלה רק מתחילה.  שמועות רבות צפו לאחרונה ברחבי הרשת כאשר חלקן אושרו בצורה כזו או אחרת. אחת השמועות העיקריות הייתה כי HTC לא תסתפק במכשיר אחד, וייתכן מאוד שהמכשיר השני יהיה מכשיר לביש אשר יגיע בצורה לא ידועה לגמרי עדיין. הרבה ספקולציות עלו וניחשו כי מדובר בשעון חכם, אך ידיעה שפרסמה חברת בגדי הספורט Under Armour, במהלך תערוכת CES בלאס ווגאס, כי היא הולכת לשתף פעולה עם החברה הטיוואנית בכל מה שקשור לתחום הלביש, מאשרת ומרמזת על כך ש-HTC מתכננת עבורנו משהו גדול יותר שאולי אפילו יוטמע בבגדים שאנחנו לובשים.

שמועה נוספת מרמזת על יותר מסמארטפון אחד בסדרה. כאשר שם הקוד למכשיר הבא הוא HIMA (או M9) צץ ברשת שם נוסף Hima Ace PLUS שמדבר על מפרט חזק בצורת פאבלט כאשר בבסיסו יככב מעבד הSnapdragon 810 עם 3GB של RAM ומצלמה ראשית של 20 מ”פ. עוד “דווח” כי למכשיר יהיה סורק טביעות אצבעות, מה שנגרס בעבר על ידי מדליפים רשמיים שטענו כי במכשיר הראשי לא יהיה זכר לסורק טביעות אצבע, אך הטענה למפרט הנ”ל תמיד מוזכרת יחד עם ה-Ace PLUS כך שעדיין לא ברור אם מדובר באותו מכשיר או בשני מכשירים שונים (או שלושה?).  רק כדי להזכיר, בסדרה הראשונה של ה-One (היום ידוע כ-M7), יצאו שלושה מכשירים אשר ביניהם ה-M7, ה-One Max וה-One Mini. כולם זכו לדור שני כאשר ה-Max היה גרסת הפריים למכשיר הדגל.

לפיכך, נראה שצפויה לנו השקה עמוסה בכל טוב השנה בברצלונה, וזו רק ההתחלה מפי יצרנית אחת.  בקרוב נעלה את ריכוז השמועות לקראת ההשקה ההולכת ובאה ולבסוף נדווח לכם גם בזמן ההשקה עצמה. ספרו לנו מה אתם הייתם רוצים שיהיה במכשיר הדגל הבא.

תגיות
הראה עוד

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. סלולרי: Google Pixel 2 XL מחשב: Apple Macbook Pro
Close