כללי1

מיצובישי Outlander PHEV יטעין את הבית שלכם

חברת מיצובישי חשפה ביפן את הרכב הראשון בעולם אשר יכול לשמש כמקור חשמל עבור הצרכן הביתי. דגם Outlander PHEV הינו גרסא היברידית מיוחדת המזכירה את דגם ה-Outlander הנמכר בארץ. על מנת להשתמש ברכב כמקור חשמל לצרכן הביתי יש לחבר את הרכב למערכת V2H – רכב לבית Vehicle to Home והרכב מספק חשמל, כל זאת ללא צורך בהתנעתו. עד היום השימוש במערכת V2H אושר לשימוש בכל דגמי הרכבים החשמליים של מיצובישי מסדרת i-MIEV היות וה היא זו המטעינה את הרכבים מרשת החשמל. במקרה הנ”ל השימוש ב-Outlander PHEV הינו ללא הנעת הרכב ולכן  מיצובישי החליטה לאשר את השימוש בו כאילו הוא היה רכב חשמלי לכל דבר ולא רכב היברידי.

Outlander1

בעת חיבור הרכב לבית, הרכב משתמש באנרגיה אשר נצברה בסוללתו על מנת לאפשר שימוש במוצרי חשמל ביתיים. באותה שיטה ניתן להשתמש ברכב בעת אסון או במקומות אשר נפגעו ואספקת החשמל אליהם נותקה. הרכב מספק 1500W AC100V (נתונים אשר מתאימים ליפן בלבד) המאפשר להשתמש במוצרי חשמל ביתיים או אפילו בשטח למטרות הנאה כמו בפיקיניקים לדוגמא. סדרת PHEV מיועדת לשוק היפני בלבד.

מקור: Mitsubishi Motors Corporation

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close