סלולר

הכבל שמבטיח להטעין את הסמארטפון במהירות כפולה מהרגיל

כולנו מעדיפים את הסמארטפון שלנו עם סוללה בקיבולת גבוהה ככל הניתן, אבל מה לעשות וגם זו זקוקה לעיתים (קרובות) לטעינה? לאחרונה החלו מספר יצרניות לשלב במכשיריהן החדשים טכנולוגיה מתקדמת המסוגלת להטעין למעלה ממחצית קיבולת הסוללה בפחות ממחצית השעה, אבל מסתבר שיש גם כמה פיתרונות חיצוניים. הכירו את SONICable – כבל טעינה המסוגל, כך על פי היצרן, להטעין את האייפון או האנדרואיד שלנו במחצית הזמן מכבל סטנדרטי. הרעיון מאחורי SONICable הוא די פשוט: הוא מצוייד במתג ייעודי הנקרא Sonic Switch ושולט בהתנהגות הכבל. אם לדוגמא המתג בבוי, מתנהג הכבל בצורה רגילה לגמרי, כלומר מאפשר טעינה סטנדרטית וסינכרון עם המחשב. אבל ברגע שהפעלתם את המתג, הכבל "יודע" להעלים את יכולות הסנכרון ולנצל זאת לטובת כוח טעינה גבוה יותר.

20150111233533-ses

אהבתם את הרעיון? לפני שאתם שולפים את כרטיס האשראי, נעדכן אתכם שהמוצר המסקרן נמצא כעת באתר גיוס ההמונים Indiegogo, וחצה כבר מזמן את המטרה הכספית (10 אלפים דולרים), מה שמראה על התעניינות והתלהבות רבה. בחברה מאמינים כי עד תאריך היעד, 23 בפברואר, תוכל לגייס כמה שיותר כסף ולקוחות, לקראת השקה עתידית במהלך חודש מרץ. אם גם אתם רוצים להצטרף לחגיגה ולהבטיח לעצמכם את ה-SONICable עוד היום, תכינו 27 דולרים (25 אחוזים פחות ממחירו העתידי בשוק), ותוסיפו עוד 6 דולרים משלוח (חינם בתוך ארה"ב).

20150109140643-pics-02

מקור: Indiegogo

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close