אינטרנט

הסקר השבועי: שרות הענן שלי הוא OneDrive Google Drive DropBox iCloud Drive

החל מהיום אתר GSM Israel יוצא בסקר שבועי חדש! הסקר יתפרש על פני שבוע ימים כאשר בכל שבוע נשאל שאלה שקשורה לעולם הטכנולוגיה בו אנו חיים כיום. והשבוע רצינו דווקא להתייחס לשרותי הענן המוכרים בהם אנו עושים שימוש יום יומי. אם להזכיר את מחיקת החשבונות של משתמשי הדרופבוקס למיניהם (גם רון פיירמן שלנו היה בין אלו שנמחקו להם החשבון) לעיתים אנו נותנים את חזקת הידיים עבור אותן חברות אשר יש להם את האחריות הענקית על שמירת החשבונות שלנו בענן. האם זה נכון לתת לאותן החברות את הכוח לשמור לנו על התוכן הכי אישי שלנו? האם הוא מאובטח? כדוגמת פריצה לחשבונות המפורסמים בשרות הענן ה-iCloud. gsm-drive-poll מה עם חלילה חבורת האקרים יגלו חורי אבטחה בשרות ענן כזה או אחר וכל התוכן האישי שלנו יהיה חשוף בין עיני כל העולם? מה עם לשלטונות יהיה הכוח להכנס אל אותן חשבונות אישיים בענן ולגלות עלינו עוד חלק מהמידע שלא ידעו עד כה? האם באמת הדבר באחסון בענן הוא חכם? אם נרצה או לא, כמעט 90% מאיתנו מאוהבי הטכנלוגיה מפקידים בידיי החברות הענקיות את המידע הכי אישי שלנו שלפעמים החברים הקרובים או בני המשפחה אינם יודעים דבר. אז לחברות הענק כן מותר לדעת? כל השאלות הנ”ל מטרידות לא מעט, אבל אנו עדיין עושים שימוש בדבר הנפלא הזה שנקרא גיבוי בענן שם נשמרים הקבצים שלנו במשך שנים ארוכות.

אז אחרי שהוצאנו חלק מהפחדים שלנו, אנו עדיין עושים שימוש ואף נמשיך לעשות שימוש באותם שרותי גיבוי ענן. אז מה השרות המועדף עליכם? מי לדעתכם ראוי לכתר השבועי?

הסקר השבועי: שרות הענן שלי הוא? (למי שלא מצליח לראות את הסקר במובייל יכול להצביע בקישור הבא: http://bit.ly/gsmpolldrive)

[socialpoll id=”2246892″]

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close